Blyštivé novinky pro malé princezny!

Narodila se ve vaší rodině holčička a usilovně přemýšlíte, jakým dárkem se vytasíte? Nechejte se inspirovat novinkami, o které jsme doplnili třpytivý sortiment. Jsou nádherné, precizně provedené a navíc potěší i příjemnou cenou. Navíc dětské náušničky jsou prostě dárkem, který bude malou treperendu provázet celé dětství.

Je to nádherný zvyk darovat novorozené holčičce trvalý dárek, co ji bude nejenom zdobit, ale také takový, který jednou předá svoji dceři. Zapište se do vzpomínek malé osůbce a ozdobte ji něhou dětských stříbrných náušnic se zirkony, jež jsou opatřeny dětským patentem  navyšující nejenom komfort při nošení, ale také bezpečnost, aby nedocházelo k samovolnému uvolnění z ouška.

Stříbrné dětské náušnice se zirkony - 159 (rhodiované)

Proč není vhodné navléknout dítěti do ouška klasické náušnice?

Je to především z důvodu malinkých oušek a jejich boltce, pro který je třeba vybírat odpovídající velikost uzávěru náušnic. Pokud máte pro dceru připravené ty v dospělácké variantě, rozhodně je nechejte na později. Přece jenom tady jde o pohodlné a bezpečné nošení. Navíc investice do dětských náušnic rozhodně není zbytečná. Vaše dcera je pak může jednou darovat té své a mohou se stát něčím jako milou tradicí ve vaší rodině, ke které čas připojí sladké vzpomínky na dětství, jež provází každého z nás a nikdo na ně do posledního okamžiku nezapomene.

Obrázek (8256)

„Nikdy jsem nebyla zastáncem nošení náušnic v brzkém věku a dětské náušnice jsem považovala za zbytečnost, co stojí akorát peníze. Nakonec jsem však svůj názor změnila a jsem ráda, že jsem se takto rozhodla, protože kvalitní náušnice malé slečně rozhodně sluší. V pozdějším věku si jich pak bude více všímat a bude mít z malinkatých šperků učiněnou radost, což jsem zpozorovala i u Markétky, která před dvěma dny oslavila nádherné osmé narozeniny. Pomalu a jistě se tak budu muset dívat po náušnicích, které vystřídají ty dětské. Vypadá to totiž, že naše princezna bude velká parádnice ve všech směrech jako každá správná ženská,“ svěřuje se s úsměvem Naďa (41).

A z jakým nádherných dětských náušnic můžete vybírat? Níže jsme si pro vás připravili třpytivou inspiraci. Zajisté si v našem sortimentu najdete ty, co vás osloví.

Obrázek (8256)

Květena, která nevoní, ale září díky třpytu zirkonů

Tyto něžné dětské náušnice představují trefu do černého pro všechny malé holčičky. Pokud se ve vaší rodině narodila malá princezna, těmito náušnicemi ji uděláte tu největší radost. A jakmile odroste postýlce, tak vám poví, jak moc se jí líbí. Tip: Pokud se vám motiv květin líbí, ale výše uvedené náušničky nejsou tím pravým, mrkněte také na tyto.

Hvězdičky pro hvězdičku vašeho života

Obrázek (8256)

Pokud hledáte dětské náušnice s bezpečným uzávěrem, tak s těmito rozhodně nešlápnete vedle. Jsou milé, líbivé a na oušku rozhodně sluší.

Čtveřice kubických zirkonů ve stříbře

Všechny holčičky se rády strojí, proto jim ozdobte ouška již v útlém věku. Mezi oblíbené dětské náušničky rozhodně patří tyto zdobící čtveřice třpytivých kubických zirkonů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře