Drahé kameny a výběr šperků podle znamení horoskopu: Blíženec

Vánoční svátky se blíží závratnou rychlostí a tak je nejvyšší čas začít se koukat po vánočních dárcích, které udělají vašim nejbližším radost. Máte v plánu zvolit šperk ale nevíte, který bude tím pravým? Neváhejte se inspirovat při jeho výběru znamením horoskopu. V dnešním pokračováním se zaměříme na blížence. Pokud máte doma zrozence v tomto znamení, tak rozhodně čtěte dále.

Obrázek (9883)

Při výběru šperků pro vaše blízké se vždy držte toho, ať daný šperk plně vystihuje nositele. Nenechejte se pouze a jenom ovlivnit tím, jak granátový prsten, nebo diamantové náušnice se zamlouvají vám a tedy vašim zrakům. Představte si, jak se budete šperk vyjímat na obdarovaném a zda k němu bude typově sedět. Pokud vám váš vnitřní hlas našeptává, že tomu tak nebude, podívejte se po jiném.

Další možností je také znát znamení horoskopu, abyste se mohli držet charakteristiky jednotlivého znamení. V dnešním pokračování jsme si připravili charakteristiku blížence a raka. Povíme vám nejenom informace o povaze a vlastnostech dotyčných, ale navíc vám poradíme, jaké šperky tyto dvě znamení upřednostňují ze všech nejvíc.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Lidé narozeni ve znamení blíženců vynikají komunikačními schopnostmi, snadno navazují přátelství, jsou bystří a pohotoví. Ve společnosti jsou oblíbení, dokáží zaujmout společnost lidí, jsou oblíbení, výřeční. Opomenout nemůžeme také jejich kreativitu, originalitu a především fakt, že toto vzdušné znamení v sobě ukrývá dvě, mnohdy protikladné osobnosti. Co se týká lásky, jsou Blíženci poměrně nestálí, moc rádi flirtují a k nevěře mají dá se řící sklony. Když se ale zamilují, tak se svému partnerovi oddají a umějí být věrní. Jen ale musí naleznout toho pravého, což je samo o sobě oříškem.

Jaký šperk bude tím pravým?

Blíženci jsou velmi činorodí lidé, dokáží si povídat hodiny a hodiny, témata jim přicházejí na ruku bez sebemenších problémů. Máte- li v plánu potěšit ženu Blíženkyni vsaďte na nápaditý šperk, který nemá jen tak každá žena. Preferujte nevšední variace a designérské provedení drahokamů či polodrahokamů. Mezi kameny blíženců řadíme tygří oko, jaspis, citrín, topaz a beryl, růženín a také nádherný tyrkys.

Náš tip: Sladkovodní perly jsou ryze elegantní, ale pro ženu blížence tak trochu fádní. Naopak sáhněte po těch tahitských v bílém zlatě a se slušivou záplavou diamantů. Zaujmout je může také nevšední kombinace v rámci barevných odstínů zlata. Zkrátka nic, co působí unyle, okoukaně, nemastně a neslaně.

Komentáře