Granátové šperky – Inspirace na jarní vlně

ZG70340403

Sluníčko nás zahřívá svojí přítomností a právě teď je ten nejlepší čas, nastavit paprskům tvář a nechat zazářit rudý třpyt granátů. Připravili jsme si pro vás nadčasové kousky, které budou ve vyhřáté sezóně rozhodně hitem. Pánové nebudou vědět, kam dřív stočit  pohled.

Visací elegance

Stříbro ztělesňuje skvělý doplněk ke granátovým šperkům. Působí mladistvě, vypadá kouzelně a navíc je i finančně dostupnější. Tyto vskutku propracované granátové náušnice jsou více než povedené, mistři zlatníci báječně propojili luxusní třpyt granátů a propůjčili stříbru nevšední tvar. Navíc visací náušnice prodlouží a zúží obličej, upoutají pozornost na ladnou šíji a skvěle se hodí k vyčesaným kadeřím. A právě takové účesy jsou na jaře a v létě víc než trendy.

ZG70351403

 

Ozdobte se motivem přírody – Granátová květena zjemní váš outfit a nádherně ho prozáří

Máte zamířeno na svatbu, nebo na jinou společenskou událost, která volá po vhodném doplňku? Vsaďte na efektní a přitom decentní náhrdelník s granáty, který zvýrazní ženskou krásu a umožní ji rozkvést. Něžná, granátová drobotina bude slušet ženám bez ohledu na věk. Tento granátový šperk unosíte bez pardonů kdykoli a na kteroukoli akci.

Stříbrný granátový náhrdelník - 012 (rhodiovaný)

Ozdobte si zápěstí granáty!

Stříbro je oblíbeným materiálem v oboru šperkařství již delší dobu. A jen tak nás určitě neopustí, vždyť proč taky. Není důvod, vypadá fantasticky a když se skombinuje s rudými granáty, můžeme dokonce mluvit o šperkařském díle. V případě, že nosíte spíše šperky ze žlutého zlata a nevíte, jak byste tento náramek unosila, nabízíme jej i ve zlatém provedení.

ZG7065330

Ke granátovému náramku se zaručeně hodí granátový prsten!

Bohemia Garnet Jewellery radí: Upřednostňujete mít k náramku také vhodný prsten? Neváhejte se seznámit s naší nabídkou, jistě si vyberete prsten, který bude s granátovým náramkem bájačně ladit.  Nám padl do oka tento elegantní kroužek, který lemují drobné a precizně vybroušené granáty.

ZG702008

Všudypřítomná jemnost s puncem nevtíravé elegance

Patříte mezi ženy, které uznávají pravidlo, že v jednoduchosti je krása? Tak pak budete tímto svěžím a decentním přívěskem z granátů opravdu více než nadšena, protože tento kousek s sebou přináší nejen eleganci a šarm, ale především zvyrazní váš přirozený půvab. Stáhněte pozornost vašeho okolí a ozdobte si dekolt tímto nevšedně tvarovaným přívěskem. Získá si vás na první pohled a vězte, že tento kousek se stanete jedním z vašich nejoblíbenějších.

Tip: V případě, že zbožňujete granáty ve zlatě, rozhodně vás potěšíme. Tento elegantní přívěsek s granáty nabízeme i ve zlatém provedení. Chceme být našim zákazníkům blíž, proto si u nás přijde na své nejen milovník stříbra, ale i krásy zlata. ZG7049290

Nechcete, aby vám unikla žádná akce, nebo horká novinka ze sortimentu Bohemia Garnet Jewellery? Zaregistrujte si u nás vaši e-mailovou adresu, nebo buďte našimi fanoušky na Facebooku a budete mít přehled.

Dámy, slečny, ženy, nezapomínejte na to, že šperky nám všem rozhodně sluší, proto bychom si jejich třpytu měly užívat, co možná nejvíc. Navíc granátové šperky nikdy neztratí nic ze svého lesku, jsou totiž nadčasové a moderní.

 

Komentáře