Naše internetové obchody

Společnost FinStyle s.r.o. je provozovatelem několika internetových obchoů. Naším sortimentem jsou šperky a značková bižuterie.

Bohemia Garnet Jewellery

Pestrá paleta šperků od českého výrobce s ušlechtilými polodrahokamy. Nabízíme jak zlaté, tak stříbrné šperky skvostně ozdobeny pravými granáty. Nechejte se unést českým uměním šperkařů s puncem kvality.

Bohemia Jewellery dodává hity z oblasti českého šperkařství, zamilujte se do čistých linií polodrahokamů, do charakteristické barvy krvavých granátů nebo do smaragdových vltavínů. Nic nerozzáří krásu ženy více než šperk s diamantem v hlavní roli. Náš sortiment jistě zaujme každého z vás, neustále rozšiřujeme nabídku a pravidelně přicházíme s originálními kousky, s nimiž ještě o poznání více vynikne váš půvab.

Prsteny, náušnice, náhrdelníky, řetízky, přívěsky a mimo jiné také revoluční granátové brože. Smyslný tón granátů upoutá pozornost všech.

V kategoriích e-shopu Bohemia Jewellery naleznete šperky proslulých značek jako je Bohemia Garnet, Bohemia Brilliant či Bohemia Bijouterie. Zakládáme si na profesionalitě a vám, tedy svým zákazníkům prezentujeme hodnotné šperky za velmi příznivé ceny. Jsme až o překvapivých 20 – 50 % levnější než konkurence v kamenných obchodech. Rozkryjte kouzlo českých šperků na webové adrese www.bohemia-garnet-jewellery.cz

 

Dětské a dívčí šperky

bchod Dětské a dívčí šperky je zaměřený na šperky pro naše nejmenší. Nabídne vám fantastické zlaté šperky pro malé i větší parádnice.

Většina těchto nádherných šperků je opravdu výsledkem brilantní práce českých zlatníků, které samozřejmě předchází nevšední a ve všech směrech originální designérský návrh, jež se jen tak nikde nevidí.

 

E-shop plný šperků : To je internetový obchod Dětské a dívčí šperky.

 

 

Oliver Weber

Nadčasový design, třpytivé Swarovski křišťály a především punc kvality. Tohle vše a ještě více získáte nákupem elegantních šperků značky Oliver Weber.

Internertový obchod Oliver WeberModerní ženy, které vyznávají hravé, nevšední, decentní či třpytivé šperky, potěšíme fantastickou nabídkou. Exkluzivní e-shop Oliver Weber ztělesňuje všechny výše uvedené atributy a nejen to. Zkompletujte si s Oliverem Weberem kompletní outfit a podlehněte trendy módním doplňkům jako jsou sluneční brýle, kabelky nebo vlasové doplňky. Také vaše kancelář může jiskřit třpytivým kouzlem, a to díky originálnímu peru s kamínky Swarovski.

Vystihněte aktuální módní diktát a ozdobte se šmrncovním šperkem, jež bude korespondovat s vaším já a celkovým stylem oblékání. Propracovaný vzhled třpytivých modelů umně a především s lehkostí podpoří vaši krásu.

Právě tady naleznete široký sortiment oblíbených a exkluzivních šperků s iniciály Oliver Weber, jež u nás zkrátka a jednoduše neobjevíte. Bohatý výběr luxusních šperků za přímo pohádkové ceny. Vstupte do království značky Oliver Weber na www.oliver-weber.cz