Jaké šperky ženy milují?

Položily jsme třem ženám dvě stejné otázky a tady jsou jejich reakce. Jak jde vidět šperky, jsou prostě vášní všech zástupkyň něžného pohlaví, jako tomu bylo už po staletí. Už od mala jsme se chtěly zdobit a tato touha v nás zůstala i po letech a jen tak nezmizí!

Johana (33), asistentka prodeje

Obrázek (9881)

Jaké šperky preferujete? Co se týká mě, tak já jsem spíše milovník něžného, elegantního a jemného stylu. Na nic extravagantního si nepotrpím a ani bych se s takovými šperky necítila dvakrát dobře.

Jak často šperky nakupujete? To je individuální. Záleží to na spoustě faktorů, a především také na volném času, ve kterém mám náladu buďto obcházet obchůdky, nebo si prohlížet nabídky online. Ale kdybych to měla nějakým způsobem shrnout, tak moje nákupy se opakují asi tak jednou do roka. A mnohdy to vykryje můj muž, kdy mi pořídí nějaký jemný šperk z bílého zlata s diamanty. Vlastně diamantové šperky mám ze všech nejraději, podotýkám ale, že pouze a jenom ty jemné, nikoli příliš zdobené.  Na bižuterii si nepotrpím.

Laura (28), sekretářka

Jaké šperky preferujete? Vzhledem k tomu, že dost často měním svoji image, tak nedám dopustit na značkovou bižuterii, která je kvalitní, vypadá naprosto božsky a hlavně je cenově dostupnější, tudíž si mohu nové kousky pořídit mnohem častěji.

Jak často šperky nakupujete? Své šperkařské sbírce se věnuji již od mládí a mám již plné dva šuplíky. Značkovou bižuterii vždy uchovávám v luxusních dárkových krabičkách. Když mám splín, zavřu se do ložnice a koukám na tu třpytivou krásu, co mám.

Obrázek (12807)

Jana (33) Miluju českou klasiku rudé granáty a smaragdově zelené vltavíny

Jaké šperky preferujete? Řadím se mezi nadšené sběratelky granátových šperků, a to jak těch elegantních, tak také těch XXL, co dokáží poutat pozornost, což se mi mimo jiné líbí.

Jak často šperky nakupujete?  Třeba minulý rok jsem si konečně postupně zakoupila nádhernou sadu granátových šperků. Na granátové šperky prostě nedám dopustit.

 

Komentáře