Jaké šperky zvolit na silvestrovský večírek? Víme!

Poslední noc tohoto roku se nezadržitelně blíží.  A vy pořád nevíte, co si vezmete na sebe? Máme pro vás super tipy,  nejenom jak sladit váš outfit, ale i rady jak ho zvýraznit báječnými šperky. Tak se na to pojďte kouknout společně s námi a nachytat trendy inspiraci.

Obrázek

Když vyrážíte na chatu do hor

Obrázek (5669)

Je nám víc, než jasné, že se nebudete v dřevěném srubu, nebo tematické roubence potulovat do pozdních ranních hodin v koktejlkách, malých černých, nebo snad róbě spolu s jehlovými podpatky. Naopak vklouznete do trendy vánočního svetru, kterého jste našli pod vánočním stromečkem, do pohodlných legín a nakonec tomu nasadíte pomyslnou korunu s huňatými ponožkami, co vás budou hřát až do prvních hodin nového roku.I k tomuto looku ale můžete vyvětrat stylové šperky. Že se vám to nezdá?  Sáhněte po jemných, něžných špercích, které s klidnou duší vynosíte během celého roku. Vzhledem k tomu, že venku na horách panuje třeskutý mráz a sněhové vločky se sypou z nebe, tak rozhodně hlasujeme za švihácké hvězdičky Oliver Weber Sisi, nebo bláznivé sněhuláčky Snowman, které k radovánkám na sněhu tak nějak už patří. V nabídce máme jak náušnice, tak také báječnou brož. A právě ta se bude vyjímat na huňatém svetru.

Oliver Weber TIP: Pokud milujete čirý třpyt krystalů, co připomíná třeba ten ledový ve fialkovém nádechu, tak pak si zamilujete horkou novinku Náušnice Oliver Weber Sensitive Butterfly v odstínu romanticky fialkové levanduli. Naopak k červenému outfitu zase vynosíte stylové motýlky v odstínu rose peach.

 

Když si ťukněte s přáteli u baru aneb bude party

Náušnice Oliver Weber Cone - 22602 (gold crystal)

Milujete prostředí baru, kde se tančí ostošest, drinky tečou proudem, hudba je víc, než nutností a nikdo nešetří úsměvy? Tak pak jisto jistě vyvenčíte top s flitry, stylové kalhotový overal, nebo hravé a nápadité šaty, co slušivě prodají vaše křivky na jedničku. Co se týká doplňků, tak vybírejte ty na kreativní a originální vlně. Nepřéhlédnutelná budete s náušnicemi Oliver Weber Comfy, Oliver Weber Discs či s náušnicemi Oliver Weber Cone.  Všechny výše uvedené šperky nabízíme jak ve stříbrném, tak i ve zlatém provedení. Záleží tedy jenom na vás, který odstín se pro vás stane srdcovkou. Nádherný set si můžete vytvořit díky přívěsku, jež je možné dokoupit například k náušnicím Cone.

 

 

Razíte do společnosti?

Obrázek

Tím pádem pamatujte na větší přípravy. Záležet si nenechejte jenom na výběru róby pro silvestrovský večer, ale snažte se sladit také make-up, účes a také šperky. Tyto náležitosti musí spolu ladit, nikoliv se prát o pozornost vašeho okolí. Čím zdobnější šaty, tím volte jednoduchý účes i šperky a zase naopak.

ObrázekPro slavnostnější účely nás okouzlily náušnice a s nimi také bezchybný náhrdelník Oliver Weber Award, pro milovníky perel máme tip na náhrdelník Oliver Weber Listen. Jako elegantní a přitom luxusní šperk rozhodně musíme upozornit na náhrdelník Oliver Weber Bone, jež nabízíme i ve zlatém i stříbrném barevném tónu.

Další trendy, něžné, luxusní i XXL šperky najdete na internetových stránkách naše www.oliver-weber.cz

Všem zákazníkům přejeme nejen báječně prožitého Silvestra, ale také nádherný nový rok –  Tým internetového obchodu Oliver Weber.

 

Komentáře