Jiskrný náhrdelník Starfish s motivem mořské hvězdice

 

sratfish

Čas prázdnin a dovolených je tady a s ním také báječná příležitost vyzdobit se letně a svěže. Zapomeňte pro tento čas na zlaté honosné šperky a zkuste něco mnohem hravějšího. Mořské hvězdice s kamínky Swarovski jsou tím pravým.

 

Hotovo

Nezáleží na tom, zda jste blondýnka nebo bruneta. Náhrdelník Starfish ve stříbrném provedení sluší opravdu každé ženě bez ohledu na barvu vlasů. Pohrávejte si s doplňky a zaplašte obavy, zda se mořské hvězdice hodí přímo pro vás. Náhrdelník se třpytícími hvězdicemi a lesklou perlou sluší nejen mladším ženám, ale také zralejším, které díky němu omládnou. Zkuste je také a využijte možnosti pořídit si sadu podle vašeho výběru. Šperky nejsou prodávány v předem dané sadě, což je opravdu velká výhoda . Sama se rozhodněte, po kterém typu náušnic volá váš tvar obličeje či  outfit.

Uspořádejte letní party nebo oblíbené grilování a vklouzněte do dlouhých letních šat v tyrkysové barvě. Vše zakončete třpytivým náhrdelníkem doplněný o další doplňky ve stejném stylu.

  CIMG0344

Na výběr máte ze dvou možností, některé ženy vsadí na visací mořské hvězdičky, jiné na drobné, kratší. Visací náušnice prodlouží obličej a celkově zjemní vaše křivky. Zde si je můžete prohlédnout!

Náhrdelník Starfish také potěší jako dárek. Slaví dcera nebo přítelkyně narozeniny? Neváhejte a darujte ji šperk hravý a tak originální. Na jinou příležitost můžete darovat další doplněk ve stylu Starfish. Nejen, že si nebudete muset lámat hlavu s výběrem dárku, ale především uděláte obdarované tu největší radost. Vždy když se jí bude třpytit na krku si na vás vzpomene!

U nás také nakoupíte náramek s mořským motivem, vylaďte se celkově do letního hávu a pořiďte si lehounké letní šaty, vklouzněte do žabek a na místo kožené kabelky, vyberte látkovou variantu.

CIMG0346

 

Hřívu zkroťte na uvolněný způsob. Jedině tehdy vynikne šperk, který je jako stvořený pro pohodové dny ve svitu slunce a dobré nálady.

Názor zákaznice:

“ Šperky Oliver Weber jsem si oblíbila z mnoha důvodů. Kvalita, neotřelý design a dokonalost. Právě tyto atributy dle mého názoru skvěle vystihují značku Oliver Weber. Náhrdelník Starfish nosím často a ráda. Nemohla jsem jinak než si pořídit také náhrdelník Starfish ve zlatém provedením“. Andrea, 27 let, učitelka

 

http://www.oliver-weber.cz/nahrdelnik-starfish-8886-crystal/d-70939/
http://www.oliver-weber.cz/nausnice-oliver-weber-starfish-2-9692-crystal/d-71347/
http://www.oliver-weber.cz/nausnice-oliver-weber-starfish-8595-crystal/d-70881/
http://www.oliver-weber.cz/naramek-starfish-9538-crystal/d-71222/

Komentáře