Když třpytivou krásu střídá nádhera: Náušnice, které vám nedají spát

Zima je konečně pryč a na nás z kalendáře mrká voňavé, něžné a především hravé jaro. Taky se už nemůžete dočkat, až budou ptáci trylkovat, šeříkové keře budou omamně vonět a slunce vám políbí pokožku? Pojďte se s námi naladit na jarní krásu líbivých šperků.

Tentokrát jsme si pro vás připravili něžné a přesto slušivé, jemné i když poutající pozornost. Tyto náušnice vám zkrátka nedají spát. Udělejte si radost něčím novým. Obrázek (8771)

Stříbrné náušnice s vltavíny: Na jaře jim zkrátka neodoláte

Zamilovat se do nich je snadné a na první pohled reálné až až. Časy, kdy v televizi vysílaly Esmeraldu, jsou už dávno pryč. Ale jistě si vybavíte její smaragdové náušnice. Tyto stříbrné krásky sice smaragdové nejsou, ale se svojí lahvově zelenou barvou je připomínají. Magickou lesní zeleň lemují čiré zirkony, které s vltavíny jemně kontrastují a přitom jim bezmezně sluší. Ke stříbrným náušnicím nabízíme také stříbrný přívěsek, co s elegancí sobě vlastní dá zazářit vaší šíji.

Obrázek (9963)

Kombinace granátů a vltavínů budí dojem ranní rosy

Proběhnout se po rozkvetlé louce, nemuset dělat vůbec nic a jen tak se nechat opájet spanilou nádherou. Pro jarní romantickou náladu jsme se rozhodli vám představit tyto visací stříbrné náušnice zdobené centrálním vltavínem, který lemují vášnivě rudé granáty. Zelené s granáty to prostě sluší. Vyzvednou musíme také fakt, že náušnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního stříbra, které je navíc upravenou rhodiováním pro stálost jejich krásy. Vytknout jim nemůžeme vůbec nic. Prostě nádhera.

Obrázek (8295)

Český granát se zase vrací na scénu

Již v minulosti se český granát těšil vysoké vlně popularity, a i když čas pokročil, tak se v tomto směru nezměnilo vůbec nic. Možná by se spíše dalo říct, že poptávka po této rudé a třpytivé romanci ještě více vzrostla. Tyto stříbrné náušnice s granátem jasně vystihuje tvrzení, že v jednoduchosti je krása. A my naprosto souhlasíme.

Komentáře