Létu blíž s novou kolekcí Olivera Webera Summer 2017!

Taky se už nemůžete dočkat slunečních paprsků, chybí vám vůně moře, dotek hřejivého písku na vašich chodidlech a popíjení drinků pod palmou na plážovém lehátku? Léto milujeme úplně všichni! A díky Oliveru Weberovi se k nám dostane o kapku dřív, a to skrze novou kolekci Summer 2017. Obrázek

Pojďte se podívat spolu s námi, co si pro nás značka Oliver Weber připravila tentokrát. A my si opět troufáme tvrdit, že ze záplavy třpytivých šperků si jen tak nemůžeme vybrat ten nejkrásnější. Přesně tímto přívlastkem totiž můžeme častovat úplně všechny.

Zahoďte za hlavu starosti a pojďte nasát inspiraci v rámci blyštivých doplňků. Vybírat můžete hned ze tří edic kolekce Summer 2017. Pláž (Beach), oceán (Ocean) a večer (Evening). A v nás všechny tyto tři slova vyvolávají myšlenky na prázdniny, nicnedělání na pláži a protancované večery. Obrázek

Jako stvořený pro letní svatbu

Padlo pozvání na letní veselku a tápete, jakým šperkem se neváháte ozdobit? Vsaďte na originální a barvami vyjímečný náhrdelník Oliver Weber Sudden, který kombinuje něžné tóny šeříkové s vášnivě vínovou barvou. U nás je to láska na první pohled. Na slavnostní příležitosti se dále hodí jemný náhrdelník Lush nebo božský náhrdelník Fantaise.

Milovnice barev a strohé krásy si přijdou na své díky přívěsku Oliver Weber Uno, který na sebe upoutá pozornost v zeleném, fuchsiovém, nebo vášnivě červeném třpytu Swarovski

Obrázek

křišťálu.

Náramek plný barev a třpytu

Vysoce moderní, třpytící se až až a hrajícími všemi barvami. S tímto náramkem z Alcantary budete (nejen) létem proplouvat se slušivou grácií, avšak s trochou té rozpustilé hravosti. Vybírat můžete z barev jako je koňaková, černočerná, světle modrá, fuchsiová, božsky fialová, nebo jemně bílá. Vyberte si ten pravý třeba podle oblíbené barvy, často nošených outfitů, nebo podle toho, že vám jde prostě k vašim zrakům. Náramek Oliver Weber Disco je prostě báječný.

Náušnice ve znamení srdce, květin a kapek rosy Obrázek (1917)

Obrázek (1917)

Náušnice jsou velmi oblíbené, ženy je milují a tak není divu, že jim patří v této kolekci také své místo. Visací náušnice Past připomínají zamrzlé krůpěje rosy, opticky zúží obličej a také přitáhnout pozornost na ladnost šíje.

Do pohádek Tisíce a jedné noci vás zase katapultují náušnice Moon ve tvaru jemných a decentních měsíčků. Zábavné a neotřelé jsou určitě zlatistvé větrníky s krystaly Swarovski.

Náušnice Turb se vážně povedly. Dále můžete objevit náušnice ve tvaru srdce, jemé flóry a jiných.

To ale není všechno v kolekci Summer 2017 natrefíte také na nádherné hodinky, módní psaníčka nebo sluneční brýle, jež k létu tak nějak prostě patří.

 

 

Komentáře