Luxusní šperky, které vám ukradnou srdce!

 

Ženy a šperky tvoří nerozlučnou dvojici už po staletí. Jenom stěží bychom hledali lepší dárek, než kterým by byl právě třpytivý šperk, co ve svitu slunečních paprsků září jako klenot. Připravili jsme si pro vás třpytivou ochutnávku z našeho sortimentu. Mrkněte se, jaké skvosty pro vás máme připraveny. Věřte tomu, že pokud vás ještě nepotkala láska na první pohled, tak právě nyní se stoprocentně bezhlavě zamilujete, stejně jako my. Tyto luxusní šperky nám totiž ukradli srdce. A napovíme vám, že hlavní roli budou pro tentokrát hrát diamanty a bílé zlato.

 

 

 

Zlatý prsten z bílého zlata jako z pohádky, který by si zamilovala i sama Arabela!

 

Tento nádherný prsten z bílého zlata s bohatou záplavou diamantů vám ihned nabídne královský pocit, protože se vám nad tou krásou doslova zatočí hlava. Elegantní, bílé 14 – ti karátové zlato propůjčuje centrálnímu diamantu a menším diamantům okolo dokonalé zázemí. Ozdobit se tímto prstenem můžete na slavnostnější událost, ale rozhodně se nemusíte zdráhat jej nosit i pro běžné účely. Záleží totiž jenom na vás. Tip: S tímto prstenem před naši kolegyni poklekl její dlouholetý přítel, a teď důležitá informace pro všechny muže. Odpověď zněla „ano“, takže pokud si chcete pojistit odpověď své nastávající, rozhodně neváhejte. S tímto prstenem vás žádná žena rozhodně neodmítne.

 

 

Zlatý prsten ve tvaru záletného motýlka: Když chcete něco víc! Nápad, barvy a také diamantový luxus!

Zlatý prsten s diamanty a granátem - 001 (Au585) vel. 46

Tento nádherný a neokoukaný prsten z bílého zlata, granáty a diamanty, patří mezi jeden z nejoblíbenějších, a není se čemu divit, protože mistrům šperkařům se opravdu povedl. Originální ztvárnění motýlka, krvavý třpyt granátů, jež silně kontrastuje s čirými diamanty. Vězte, že jakmile si prsten nasadíte na prst, stanete se terčem pochval a vy tak uslyšíte nejeden kompliment, že máte opravdu vytříbený vkus.

 

Zlatý prsten s centrálním vltavínem a diamanty představuje sázku na jistotu!

 

Propadla jste kouzlu smaragdu, ale pro jeho vysokou cenu, si prsten s ním prostě nemůžete dovolit? Rozhodně si zoufat nemusíte, protože tento prsten z bílého zlata a s centrálním vltavínem, předčí vaše očekávání. Při pohledu na něj budou nejen vám, ale i vašemu okolí oči přecházet. O to se totiž postará třpyt lahvově zeleného vltavínu a čirých, třpytivých diamantů.

 

 

 

Komentáře