Máme tady advent: Nedejte stresu šanci a užijte si sváteční atmosféru tak, jako jste to minule nestihli

Tolik oblíbené zimní svátky klepou na dveře. Než ale dorazí jejich pravý čas a my usedneme k slavnostně prostřenému stolu, ještě několik dní zbývá. Nalaďte se na příchod Vánoc společně s námi a my vám už teď můžeme garantovat, že tentokrát si je užijete s plnou parádou. A naše rada zní: Začněte už teď a prožijte advent na maximum se všemi výhodami, které přináší do našich všedních dní.

Obrázek

Jděte si zabruslit

V tomto předvánočním čase rostou kluziště jako houby po dešti a byl by tak hřích jejich ledové plochy nevyužít a nejít se s rodinou, nebo partou přátel pořádně vyblbnout. Nejenom že dáte starostem kopačky, ale navíc se báječně unavíte a vy se pak snáze propadnete do říše snů jako Šípková Růženka.

Ochutnejte svařák

Svařák je prostě v době adventní hitem a není se čemu divit. Božsky chutná a navíc nás dokonale zahřeje. Báječný je také punč, nebo teplá medovina.

Spojte odpočinek s kouzlem Vánoc

Lákají vás vánoční trhy v Budapešti nebo snad ty v rakouské metropoli? Vydejte se tím směrem a nezapomeňte si zamluvit nocleh s wellness programem. Uvidíte, že takto strávený víkend namísto smejčení bytu vám přijde vhod hned dvakrát. Vánoční shon vás nepoloží na lopatky, vy totiž budete v klidu a pohodě jako už dlouho ne.

 Myslete na rodinu a na své blízké

Vánoce nás nabádají k tomu, abychom zpomalili, dali sbohem práci, uvolnili se a byli zase šťastní po boku těch, na kterých nás záleží ze všeho nejvíc. Navštivte babičku s dědou, zajděte za rodiči, za sourozenci a buďte spolu jako dřív. Povídejte si, zahrajte si deskovou hru a prostě nedělejte vůbec nic. A bez výčitek si tohle všechno užijte tak, jak se patří a jak si to zasloužíte.

Obrázek

Udělejte dobrý skutek

Zvlášť teď, v době vánoční, by si měli lidé pomáhat a vycházet si vstříc. Proto jděte vyvenčit opuštěné pejsky z útulku, doneste jim něco dobrého na zub nebo roztřiďte oblečení, a to co nevynosíte, dejte na charitu, ať těm, co ho potřebují, zpříjemní den.

Udělejte si radost, i když je na Ježíška ještě daleko

Nechce se vám čekat do Štědrého dne a tak mlsně pokoukáváte po špercích? Udělejte si radost jen tak. Nemusíte chuť koupit si něco nového do nekonečna obhajovat sami před sebou, vždyť si to po celoroční dřině v práci zasloužíte. A aby toho nebylo málo, tak jste právě teď natrefili na lásku a ten den, ve kterém jste se potkali, si chcete připomínat, co to jde? Pak si pořiďte šperk, který touto mocí disponuje. Na mysli máme náramek, na který navléknete korálky s ryze osobním poselstvím, které bude dávat smysl jenom a pouze vám.

Komentáře