Mějte náskok a začněte nakupovat vánoční dárky již nyní!

Říkáte si, že do Vánoc je ještě času dost a tak vám předvánoční přípravy v rámci nákupu dárků nic neříkají, protože kalendář zatím ukazuje teprve na konec měsíce října? Nenechejte si všechno to zařizování na poslední chvíli a neváhejte si letošní zimní svátky užít tak, jako už dlouho ne. Bez stresu, s předstihem a na maximum.

Obrázek

Příprava je základ!

Než bezmyšlenkovitě vyrazíte do obchodu, abyste nakoupili celé rodině a těm nejbližším hromadu dárků pro radost, mějte plán. Zamyslete se nad tím, čím byste druhým udělali tu největší radost, zavzpomínejte, co mezi řečí prohodili, že by potřebovali a navíc zapojte fantazii. Jakmile budete mít nápad, zaneste si jej do poznámek. A pak se rovnou můžete pustit do nakupování.

Nakupujte v pohodlí domova!

Uvařte si horkou čokoládu, kapučíno, nebo bylinkový čaj s kapkou medu a brouzdejte po webu a zajímavých alternativách na vánoční dárky. Ušetříte čas a nevrátíte se domů naprosto zničení a bez nálady. Dá se říci, že si tímto způsobem tak trochu i odpočinete a vysadíte z pracovního tempa a kolotoče každodenních starostí. A za o to vám vaše já bude rozhodně vděčné.

Nebudete ve stresu a dokonce ušetříte

Že se vám to dvakrát nezdá? Je to tak! Pokud si nákupy necháte na poslední chvíli, tak se potýkáte s rizikem, že za vánoční dárky ve výsledku utratíte více, než kdybyste se pustili do nákupní horečky o několik dní dříve. Za vším totiž vězí stres, nervozita a také nedostatek skvělých variant, které bohužel pro vás vykoupili už ti rychlejší.

Obrázek

Ženy milují šperky: Jaké darovat, když máte omezený rozpočet?

Jenom stěží bychom našli ženu, které by darovaný šperk neudělal radost. Ženy a šperky prostě k sobě patří. Před samotným pořízením šperku se vždy  zaměřte na danou dotyčnou, která bude náušnice, náramek nebo prstýnek nosit. Obrázek

Uvědomte si, jaká je, co má ráda, jaký styl preferuje, jaké životní hodnoty uznává a nezapomeňte si také vybavit její styl oblékání a rovněž zvyky v rámci nošení šperků.  Tyto maličkosti vypoví mnohé a navíc vás lépe nasměrují k ideálnímu výběru, kterým se obdarované trefíte do vkusu bez kompromisu či nutné výměny za jiný třpytivý kousek. Zapomínat bychom také neměli na povahu a temperament budoucí nositelky.

Pokud si nemůžete dovolit vaší partnerce, sestře, mamince či babičce pořídit luxusní zlatý šperk, neznamená to nutně, že si musíte zoufat. K mání je také značková bižuterie, která je cenově příznivá a dnes patří mezi oblíbené a trendy módní doplňky, jež propůjčí outfitu nápad, promění jej na nevšední a navíc celkový dojem umocní na druhou.

Při této příležitostí nesmíme zapomenout na zbrusu novou kolekci Olivera Webera Winter 2016, která tentokrát symbolizuje a ztělesňuje svět ženy takový, jaký ve skutečnosti je. Kompletní katalog si můžete stáhnou tady.

 

 

Komentáře