Myslete na své nejmenší: Vysvědčení klepe na dveře!

Vysvědčení se mílovými kroky blíží a pro naše nejmenší to znamená jediné, že brzy tady budou prázdniny, to nejlepší období z celého roku. Vzhledem k tomu, že k vysvědčení se váže i odměna za celoroční školní docházku, připravili jsme si pro vás třpytivé tipy na dárky, které dívkám i holčičkám rozzáří kukadla. Neváhejte se inspirovat krásou dětských šperků a umem šperkařů, kteří jim propůjčili nevšední a bezchybný vzhled. Ostatně posuďte sami – my se nemůžeme vynadívat!

Dívčí zlaté náušnice BeKid - 140 (bílé zlato Au585)

Jednoduše dokonalé

U těchto jemných, leč bohatě zdobených dívčích náušniček, se vám nad jejich něžnou krásou zastaví dech. Prostě a dobře krásu střídá nádhera. 14 – cti karátové bílé zlato a zirkony představují velmi oblíbenou a především slušivou kombinaci, která se vyznačuje vysokou stálostí a kvalitou. Navíc motiv květiny je pro dívčí ouška naprosto padnoucí.

Pokud má vaše princezna šperky ze žlutého zlata, tak neváhejte zakoupit tyto zlaté náušnice ve stejném odstínu, ať spolu ladí. Šperky BeKid jsou zkrátka pro děti jako stvořené, a to přímo jim na míru. Rádi byste pořídili s motivem květiny náušnice, ale raději ty menší? Vhod jistě přijdou zlaté dětské náušnice s klasickým zapínáním.

Tip: Vzhledem k tomu, že se přímo na dětské šperky zaměřujeme, proto vám můžeme nabídnout nejenom pestrou nabídku, ale také poradenský servis. Pokud si nebudete jisti vaší volbou, nespoléhejte na náhodu a neváhejte nás kontaktovat. S radostí vám zodpovíme vaše dotazy, aby vašemu výběru nescházelo absolutně nic. Napiště nám.

Nespočet parádních přívěsků ze zlata pro vaše nejmenší

Obrázek

Náušnice sice potěší holčičky, avšak v rámci přívěsků jistě potěšíte i chlapečky. Zvlášť když zvolíte zlatý přívěsek s motivem roztomilých a hravých zvířátek, které jsou u našich zákazníků, a především těch malých, velmi oblíbené. Jmenovat můžeme například delfína, činčilu, hrocha, kočku, lva, opici, sovu, zajíce nebo žirafu. Opět nabízíme provedení jak v bílém, tak také ve žlutém zlatě.

Starší děti můžete  zase obdarovat zlatým přívěskem, který odpovídá jejich znamení horoskopu. V tomto směru jsme opět usilovali o to, aby si na své přišel opravdu každý. Zlaté přívěsky zvěrokruhu se proto skládají hned z několika tvarů jako je čtyřlístek, srdce, ovál a ze dvou typů kroužků. Tyto šperky z kolekce BeKid věrně a do sebemenších detailů prezentují jednotlivé znamení zvěrokruhu. Přívěsky udělají radost také dospělým. Bez problémů je mohou nosit jak dospívající dívky, tak dospělé ženy.

Obrázek (11677)

Zaujaly vás jak přívěsky, tak také šperky a nevíte, jak je vhodně prokombinovat? V tomto případě doporučujeme zakoupit zboží, které tvoří sadu. Stejný motiv je tak zachycen jak na náušnicích,  na výše jmenovaném přívěsku, tak také na prstenu. Dětský zlatý přívěsek BeKid (písmenko A) - 1210 (žluté zlato Au585)

Zapomenout nemůžeme ani na hravou abecedu, kterou zlatníci zachytili prostřednictvím zlatého přívěsku.  Počáteční iniciálu ke jménu můžete zvolit hned z několika variant (s kamínky, bez kamínků,  v provedení  jako kurzívu, či v elegantním, jednoduchém vzhledu).

Dětské prsteny ze zlata s duší

Obrázek (11677)

Zvláště u holčiček a dívek jsou prstýnky velmi oblíbené. Podle zvoleného přívěsku a náušnic můžete koupit ten shodný a postupně dceři dokoupit sadu. Další výhodou je fakt, že konečně budete mít jasno v tom, co vaší parádnici darujete na příští Vánoce či narozeniny. Motivy zlatých prstenů pro děti vždy odpovídají něžnému designu na vlně motýlků, květin, srdíček a jiných.

Komentáře