Náušnice, které v létě prostě musíte mít!

Léto milujeme snad úplně všichni. Slunce svítí, obloha je azurově modrá slibující nádherné počasí a my roztápíme grily, chodíme do letního kina, piknikujeme v trávě, tančíme v dešti, vdechujeme vůni čerstvého sena, když míjíme zapadlý venkov a více než kdy jindy míříme na party. My, ženy, prostě chceme za každých okolností vypadat na jedničku, a to se mnohdy bez vhodně zvolených doplňků v podobě šperků prostě nepodaří tak, jak bychom si přáli. Tyto náušnice si toto léto zamilujete a hlavně v nich budete za hvězdu. Pokud pořád tápete, jaké byste si měla zabalit do kufru na dovolenou k moři, nebo vzít na svatbu vaší nejlepší kamarádky, od toho jsme tady my s třpytivým tahákem.

Obrázek (8771)

Když padlo pozvání na svatbu

Nudné bílé perličky přenechejte ostatním, vy se vytaste nádherným a poutavým třpytem lahvově zelených vltavínů, které prostě mají to kouzlo, že sluší jak blondýnkám, tak brunetkám. Bílé šaty jsou tabu, protože je ve svatební den může mít na sobě jenom nevěsta, a vy ji přece nechcete zastínit. Proto to zkuste třeba s jemným, nebo naopak sytým nádechem růžové, lososové, nebo mechově zelené. S těmito tóny si budou jemné, stříbrné náušnice s vltavínem a zirkony jednoduše rozumět. Na svatbě nemusíte být za nudnou myšku, kterou si nikdy nepovšimne. Právě naopak můžete zazářit. V nabídce máme jak luxusní náušnice s vltavínem, tak také ty střízlivější, chcete-li jemné a decentní.  Jistě si u nás vybere úplně každá žena. To je totiž naším cílem. Tip: Já se v červenci chystám na svatbu mé kolegyňky a stoprocentně sáhnu po těchto něžných stříbrných náušnicích s centrálním vltavínem a třpytícími se zirkony ve tvaru jemné květeny.

Na romantické rande

Obrázek (3570)

Pokud vás chce ten milý sympaťák pozvat na schůzku ve dvou, tak neváhejte si pojistit štěstí těmito náušnicemi od Olivera Webera ve tvaru třpytivých květů. Náušnice Flores jsou prostě pro procházku v parku jako stvořené. Pak ale musíte počítat s tím, že z vás potencionální kandidát na lásku na celý život nespustí oči. A co si budeme povídat, o to nám ženám ve skutečnosti stejně jde ze všeho nejvíc!

Na vyletněnou party

Co takhle se proměnit na vílu, hupsnout do dlouhých květovaných šatů, rozpustit vlasy a do uší si připnout tyto nádherné náušnice, co si vyloženě říkají o pozornost. Nazujte si sandálky, kadeře zkroťte jemnou čelenkou a těšte se na komplimenty, které budete sbírat jako houby po dešti. Navíc tyto náušnice Celebration to mají už i ve svém názvu.  Z vás se prostě stane hotová celebrita.

Co k moři?

Obrázek

Opiště styl náušnic od podmořského světu a šumění moře. Nám se zalíbily tyto čiré mušle, co na bronzové pleti vypadají ještě dvakrát lépe. Takže tyto musejí na dovolenou s vámi. Jinak to prostě nevidíme.

S těmito náušnicemi můžete kamkoli

Máte ještě před dovolenou nějaké to zařizování na úřadech a běhání po obchodech či vás ještě do odjezdu k moři čeká týdenní vysedávání v práci? Tyto prudce elagantní náušnice můžete provětrat nejenom do práce, ale i do kina, do restaurace na super oběd s kamarádkou. Prostě kamkoli budete mít s nimi namířeno, tak prostě nešlápnete vedle. V případě, že nijak často neměníte náušnice, tak tyto budou pro vás ztělesňovat trefu do černého. Nádhera. Navíc ocelové náušnice Tribal jsou mezi našimi zákaznicemi velmi oblíbené.

Komentáře