Několik báječných důvodů, proč musíte vlastnit diamantové, granátové nebo zlaté šperky!

Všechny ženy mají jednu věc společnou – chtějí se líbit a z tohoto důvodu o svůj vzhled pravidelně dbají. Víte, co vlastně úplně nejlépe vystihne krásu ženy, a to na 100%? Je to právě luxusní šperk, který se slušivým třpytem dokonale znásobí či poukáže na vaši krásu.

Zlaté šperky s přítomností diamantu nebo granátu jsou prostě nadčasové a jsou považovány za modní evergreen, jež nikdy nevymizí z hledáčku žen. Víte vůbec, proč by diamantový šperk neměl ve vaší šperkovnici chybět? Tady jsou pádné důvody, proč by tomu tak mělo být.

Dokonale si rozumí s půvabem ženy

Šperky s drahými kameny nesměly ženám chybět už v dávných dobách, milovaly je věhlasné panovnice jako byla například Kleopatra nebo rakouská císařovna Sisi, jež ujížděla na diamantech. Všichni si jistě vybavíme její portéty, kdy si do svých bujných kadeří zapletla diamantové hvezdy. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna!

Oblíbené byly lahvově zelené smaragdy, krvavě rudé granáty, čiré diamanty nebo barevné safíry. Výše uvedené zdobily šperk vždy v kombinaci zlata, dříve spíše převažovala zlato žluté, ale dnes se nosí spíše to bílé nebo růžové. Tip: V našem sortiment BOHEMIA GARNET JEWELLERY natrefíte například i na granátové šperky, jež jsou vyhotoveny ze stříbra. Se třpytem granátů stříbro báječně souzní a navíc si tyto modely může dovolit každá žena bez ohledu na finanční náročnost.  Našimi šperky chceme potěšit všechny ženy, protože si to prostě zasloužíte.

Nezáleží na tom, zda jste černovláska, bruneta, blondýnka nebo éterická zrzka, diamanty, modré safíry nebo rudé granáty prostě sluší všem. Jejich neskonalý třpyt poukazuje na všechny vaše přednosti, diamantové náušnice svedou pozornost na ladnou šijí, granátové prsteny dají vyniknout pěstěným nehtům a štíhlým prstům, náhrdelníky dokonale prozáří váš dekolt.

Stříbrný granátový prsten - 010T, (pozlacený)Stříbrný granátový prsten - 099T, (pozlacený)Stříbrný granátový prsten - 038T, (rutheniovaný)

Nezapomínejte také na fakt, že pokud si vyberete sadu šperků, budete působit neskonale sladěně, protože mistři návrhaři celou sadu navrhli tak, aby se šperky vkusně doplňovaly.

Nikdy nevyjdou z módy

Ještě nikdy se nestalo, že by diamantové šperky byly v módě tabu.Vždyť, proč taky? Jsou elegantní, líbivé, jednoduché a pokud je skombinujete i s jinými  drahými kameny jako je safír či smaragd

Přívěsek z bílého zlata s modrými safíry "Kroužky" 017

Náušnice z bílého zlata s diamanty "Srdce" (Au585) 007

Náušnice z bílého zlata s diamanty (Au585) 012

Tip: Každá žena by měla ve své šperkovnici mít jeden decentní diamantový šperk, ale i ten, který je primárně určen pro společenské události jako jsou plesy, rauty nebo divadelní představení na úrovni. To stejné platí i o granátových či jiných špercích. Držte se tohoto pravidla a můžete si být jistá, že rozhodně nešlápnete vedle a hlavně se nikdy nedostanete do situace, kdy nebudete vědět, co si vzít jako doplněk jen tak na běžné nošení nebo na akci do vyšších společenských kruhů.

Jaké šperky máte v lásce vy? Nevýhejte se s námi podělit o vaše názory, postřehy a komentáře. Sledujte náš Facebook, kde se jako první dozvíte o skvěkýh akcích nebo třpytivých novinkách. Budeme se těšit na vaši první objednávku v našem eshopu BOHEMIA GARNET JEWELLERY.

 

Komentáře