Nová kolekce Oliver Weber Winter 2016/2017 je tady! Budou vám zraky přecházet!

Skalní fanynky značky Oliver Weber mohou jásat, protože konečně i do Čech dorazila fantastická zimní kolekce, která se opět více než vydařila. Nemůžeme se dočkat, až vám ji celou celičkou představíme a vy nám na ni řeknete váš názor. My ji hodnotíme naprosto famózně. Však posuďte sami. V tomto článku vás seznámíme s jejími řadami, povíme si, čím jsou inspirované a kam je vynoséte. V dalších článcích odhalíme každou z nich více do detailu.

Brož Oliver Weber Annual - 58043 (silver / crystal)

Život umí být veselý, šťastný, snadný a stejně tak i smutný, náročný a někdy se najdou i okamžiky, kdy nám zrovna moc do smíchu není. Kolekce Winter je stvořena pro ženy a jednotlivé etapy jejich života. Můžete si tak vybrat šperky z řady Morning, Working, Shopping, Party a Beauty. Už nebudete muset přemýšlet, jaké šperky si vzít do práce, čím doladit outfit, když vyrazíte nakupovat, nebo večer na párty, kde je vaším jasným cílem oslnit.

Kolekce Morning

Každá z nás vede svůj život, který je plný dílčích kroků, jež pokládáme za samozřejmost. Nový den přivítáme šálkem voňavé kávy s křupavým pečivem, osvěžující ranní sprchou a polibkem od dětí a partnera. Rána jsou prostě krásná a Oliver Weber to moc dobře ví, ostatně stejně dechberoucí je i kolekce s názvem Morning. Najdete v ní nádherné elegantní a něžné šperky, které na vaši krásu jemně upozorní a přitom ji nezastíní, půjdou prostě ruku v ruce s ní, abyste mohla zářit.

Na své si přijdou ženy, jež milují stylové a v dnešní době trendy brože, jež unosíte nejenom na klopě saka, ale také šatů. Milovnice náramků doplní svoji sbírku díky zdařilým a třpytivým korálkům. Ale to ještě není všechno, budete si moci vybrat také nový náramek, který je tentokrát vyroben z kůže a ozdoben třemi korálky. Nadchne vás záplava něžných přívěsků na krk, zdařilých prstenů s krystaly Swarovski a navíc si budete moci poskládat dokonalý set prstýnku, přívěsku a náušnic podle barvy vámi preferovaného krystalu. Pokud se už nemůžete dočkat a chcete si nové šperky prohlédnout, tak klidně sem.

Náušnice Oliver Weber Beady - 22577 (crystal)

Kolekce Working

 

Nejlepší je proměnit vaši práci na koníček a štěstí vám rázem vpluje do života v mnoha podob. Chystáte se na důležité jednání, čekají vás zkoušky na vysokou či maturita? Konečně budete vědět, po čem máte sáhnout. Bavte se prací stejně jako se budete bavit prohlížením této kolekce. Na co se se můžete těšit?  Na elegantní šperky se syntetickými perlami (smetanové, šedé, kakaově hnědé) na odlesky zlata, slunečních paprsků či stříbra, nebo odstíny hýřící všemi barvami.

 

Kolekce Shoping

Obrázek

Stěží bychom našly ženu, které nákupy neříkají vůbec nic. Mějte svůj vlastní osobitý vkus, inspirujte se trendy, ale přesto noste to, v čem se cítíte svá. A věřte tomu, že šperky jsou jedinečným způsobem, jak váš outfit povýšit na druhou.  V této řadě hrají prim dlouhé šperky na řetízcích a zároveň ty mini s náušnicemi tzv. pecičkami. Rozhodně vaší pozornosti neujdou také nevšední přívěsky na krk.

 

Kolekce Beauty Náhrdelník Oliver Weber Sissi - 11651 (crystal)

Všechny do jedné chceme být okouzlující, výjimečné,  krásné a šťastné. Uvěřte v sebe samu, svoji sílu, mějte se ráda a uvidíte, že ta jiskra v oku, co budete mít, vám změní život.

Opravdu nevím čím začít, protože tako kolekce dělá svému názvu čest, a to na 110 %.  Dostaly nás nádherné šperky, které jsou tvořeny menšími hvězdičkami ve variantě náušnic, náhrdelníku či neobyčejně krásného přívěsku. Tak také luxusní náhrdelníky, se kterými prostě musíte do společnosti. Pokud hledáte něco, díky čemu přitáhnete pozornost, tak pak váš dekolt ozdobíte přívěskem s dokonalým a nevšedním Swarovski křišťálem v mnoha barevných variacích.

Náhrdelník Oliver Weber Power - 11659 (emerald)

 

Kolekce Party

Bavit se, protancovat celou noc a zapomenout alespoň pro jeden jediný večer na starosti. Přesně tohle potřebujete tu a tam opravdu každý. Proto se slavte, bavte, smějte se a hlavně užívejte života. Kolekce Party s sebou přináší luxusní šperky, nákladně zdobené náušnice, jež byly zhotoveny v naprostý klenot. Náhrdelníky, co rozhodně nejsou nudné, ale září třpytem zářivých krystalků Swarovski a hlavně barvami. Prostě nádhera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře