Novinka BeKid: Božské zlaté šperky pro parádivé princezny!

Jupí, máme velikánskou radost, že vám můžeme představit fantastické zlaté šperky BeKid pro malé parádnice, které jim naprosto učarují, ostatně stejně jako i vám. A tentokrát to nebude jenom o náušnicích, ale rovnou můžete vaší dcerce vytvořit líbivou sadu, a to buď z bílého, nebo žlutého zlata, která zahrnuje jak přívěsek, tak také prstýnek. Na výběr budete mít jak přívěsek, náušnice, tak také prstýnek. Veškeré šperky ale můžete objednat také jednotlivě.

Obrázek (11677)

Pokud přemýšlíte, co vaši parádnici naložíte k Vánocům, tak si myslíme, že pro letošní rok budete mít jasno. Kolekce BeKid je opravdu výsledkem brilantní práce zlatníků, které samozřejmě předchází nevšední a ve všech směrech originální designérský návrh, jež se jen tak nikde nevidí.  A my si z tohoto důvodu můžeme doslova oči vykoukat.

Dětské luxusní šperky BeKid jsou vytvořeny z 14 – cti karátového zlata a dovedeny v hotový klenot za pomoci třpytivých zirkonů, které žluté či bílé zlato nádherně prozáří. Jak se celá kolekce povedla se neváhejte mrknout níže. My jsme nadšení a věříme, že stejně tak na tom budete nejen vy, ale i vaše princezny.

BeKid představuje báječnou volbu na vánoční dárek, inspirujte se. Ježíšek zkrátka bude mít z čeho vybírat.

Pokud se pro dětské zlaté šperky BeKid rozhodnete a budete si je chtít objednat, prosím, mějte na paměti, že jejich výroba je realizována na zakázku. To tedy znamená, že jakmile objednávku odešlete, šperk vám dorazí v horizontu dvou či tří týdnů. Máte v plánu šperky BeKid pasovat na vánoční dárek? Pak s objednávkou neotálejte a dejte nám echo, ať můžeme zadat vaši zakázku mistrům zlatníkům, která později na to přistane na prstíku, šíji nebo ouškách vaší holčičky.

Vaše hvězdička dostane zlatou hvězdičku BeKid

Zářivá na sto honů. Někomu připomíná hvězdičku, jinému zmrzlou a třpytivou sněhovou vločku. Záleží na fantazii a představivosti každého z nás. Ať už je to tak či onak, jistě se shodneme na tom, že prostě ve svém třpytivém pojetí bere dech. Podle vašich preferencí si můžete poskládat libovolný set, který může tvořit prsten, náušnice či přívěsek. Motiv hvězdičky je možné zakoupit také ve žlutém odstínu zlata.

Obrázek (5337)

Líbivá zlatá květina BeKid, co nikdy neodkvete

Třpytem zirkonů políbené okvětní kvítky něžné flóry, které mají v tomto zlatém pojetí za úkol jenom jediné, a tedy jednoznačně slušet a zdobit. A musíme podotknout, že toto poslání bylo mistry zlatníky opravdu splněno na jedničku. Je libo přívěsek, náušnice či prsten nebo žluté či bílé zlato? Jistě si vyberete to, co vaše dcerka prostě unosí.

Zlaté srdíčko BeKid se zirkonovou kapkouObrázek (5337)

Zbožňujete vaši dcerku k zbláznění, má vaše oči, manželův smích a tak ji chcete dát najevo, jak moc je pro vás vaše malá holčička důležitá? Pak nemůžete jinak, než se nadchnout pro zlaté srdíčko, které umně zdobí čirý zirkon a působí jako zmrzlá a slušivá kapka rosy. Opět tento dávný symbol lásky naleznete jak v bílém, tak i ve žlutém zlatě v provedení přívěsku, náušnic a v neposlední řadě také prstýnku. Pro variaci ve žlutém zlatě klikněte zde.

Kompletní nabídku dětských šperků kolekce BeKid naleznete pod tímto odkazem. Pokud budete mít jakýkoli dotaz týkající se produktu, nebo budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit, a to už prostřednictvím telefonu, e-mailu, nebo zprávou na našem Facebooku. Kde nás také nezapomeňte sledovat. Ať víte o všech novinkách, probíhajících slevách a jiných informací, co možná nejdříve.

Budeme se na Vás těšit v internetovém obchodě www.bohemia-garnet-jewellery.cz, kde se luxusní šperky cítí jako doma.

Komentáře