Pestrá paleta šperků od českého výrobce s ušlechtilými polodrahokamy. Nabízíme jak zlaté, tak stříbrné šperky skvostně ozdobeny pravými granáty. Nechejte se unést českým uměním šperkařů s puncem kvality.

Obchod - Bohemia-Jewellery.czBohemia Jewellery dodává hity z oblasti českého šperkařství, zamilujte se do čistých linií polodrahokamů, do charakteristické barvy krvavých granátů nebo do smaragdových vltavínů. Nic nerozzáří krásu ženy více než šperk s diamantem v hlavní roli. Náš sortiment jistě zaujme každého z vás, neustále rozšiřujeme nabídku a pravidelně přicházíme s originálními kousky, s nimiž ještě o poznání více vynikne váš půvab.

Prsteny, náušnice, náhrdelníky, řetízky, přívěsky a mimo jiné také revoluční granátové brože. Smyslný tón granátů upoutá pozornost všech.

V kategoriích e-shopu Bohemia Jewellery naleznete šperky proslulých značek jako je Bohemia Garnet, Bohemia Brilliant či Bohemia Bijouterie. Zakládáme si na profesionalitě a vám, tedy svým zákazníkům prezentujeme hodnotné šperky za velmi příznivé ceny. Jsme až o překvapivých 20 – 50 % levnější než konkurence v kamenných obchodech. Rozkryjte kouzlo českých šperků na webové adrese www.bohemia-jewellery.cz