Oliver Weber : Nové třpytivé prsteny se zvířátky jsou tady

Oliver Weber na nic nečekal a stvořil další kousky do kategorie třpytivých prstenů se zvířátky. Pokud tyto nepřehlédnutelné šperky milujete, stejně jako my, neváhejte s námi objevit nové přírůstky. Minulá kolekce se nesla ve stylu medvídka pandy, moudré sovy, mýtického draka a dokonalého hada. Nyní tady máme koně, páva a psa.

Zoo ve vaší šperkovnici znovu ožije

Nemohli jste jinak, než ukořistit z kolekce Life colection alespoň jeden kousek? Máme pro vás další tři přírustky, jež sám Oliver zařadil do portfolia své značky.

“ Já jsem sáhla po prstenu s pandou, protože toto zvířatko miluji a zemi, ze které pochází také. Nosím ho téměř denně a pořád vypadá bezvadně. Dokonce se do něj zamilovaly i moje dvě sestry, takže tento prstýnek máme všechny tři a naše mamka po něm také začíná pokukovat. Brala bych i jiné a jsem ráda, že značky Oliver Weber je tady s dalším třpytivým pokračováním.“

Něco pro milovníky koní

Je vaše dcera, kamarádka nebo maminka oddanou milovnicí těchto ušlechtilých zvířat? Tak pak ji neváhejte potěšit tím nejlepším možným způsobem, který existuje. Kombinace luxusního šperku s vyobrazením koně představuje trefu do černého. Černé a čiré kamínky Swarovski jsou zasazeny do stříbra a tvoří tak opravdu dech beroucí kombinaci. Hlava koně je vyšperkována bílými kamínky a jeho bohatá hříva se nese v tónu černé. Tento prsten vám učaruje, protože je opravdu jedinečný. My v redakci se těšíme na další kousky do edice Life Colection a věříme, že nás Oliver Weber rozhodně nezklame, protože jeho nápady jsou doslova a do písmene prostě dokonalé.

S2014

 

Páv hýří všemi odstíny barev

Nedáte dopustit na směsici barev a třpytu kamínku? Stříbrný prsten Colorful Peafowl je jednou z novinek, patřící do kolekce Life Colection. Swarovski kamínky opět dominují a vše je podrženo nestárnoucím vzhledem a kvalitami stříbra. Paví pírka hrají fialovou, lila, hnědou, zlatou a čirou barvou a na prstíku se vyjímá opravdu nonšalantně. Doporučujeme jej pro všechny ženy, jež se nebojí pozornosti a navíc nemohou si vynachválit nápadné a luxusní zpracování.

S2015

 

A do třetice samozřejmě nesmí chybět pes!

Stříbrný prsten Cute Doggy ztělesňuje chlupatého mazlíčka, jež patří k nejoblíbenějším. Pes je vyzdoben v hojné míře hnědými Swarovski kamínky a jejich tón přechází od jemnější k sytější barvě. Stříbro vám dá záruku luxusu a dlouholeté krásy. Třpyt Swarovski krystalů se bude krásně vyjímat na slunci.

S2013

Komentáře