OW_foto

Oliver Weber, rakouský designer a výrobce

Oliver Weber, rakouský designer a výrobce nádherných šperků osazených výhradně Swarovski křišťály.

Jako mnoho dětí v Rakousku se Oliver začal ve věku tří let věnovat lyžování. Po vítězství v tyrolském juniorském mistrovství, dostal příležitost studovat na slavné lyžařské škole Stams v Tyrolsku. Tři roky reprezentoval Rakousko v evropském poháru a na mistrovství světa. Oliver se stal profesionálem a stal nejmladším vítězem závodu v té době.

Nicméně, ve věku dvacet-sedm on se vzdal kariéry v profesionálním lyžování a začal studovat univerzitu. Připojil se ke společnosti Swarovski, který byl a stále je světovým lídrem v oblasti broušeného křišťálu. Jeho vize rozvoje a inovace kolekcí šperků začal uvádět v život o tři roky později, kdy založil společnost Westa spolu s Alexandrem Stabingerem.

Růst společnosti byl rychlý, a jméno (značka) "Oliver Weber"se stalo důvěryhodnou a vyhledávanou značkou ve více než 60 zemích po celém světě.
Šperky a módní doplňky značky Oliver Weber jsou opravdu dokonalé kousky osázené křišťály Swarovski. V různých kolekcích Oliver Weber najdete šperky, hodinky i kouzelné módní doplňky, které spolu perfektně ladí a podtrhnou Váš půvab za všech okolností. Kolekce Oliver Weber nenesou pouze jméno svého tvůrce a zakladatele, odrážejí také filosofii celé společnosti. „Šperky mohou dokonale zdobit jen tehdy, pokud jsou vyráběny s pečlivostí, smyslem pro detail a hlavně s láskou.“ Právě proto si šperky a doplňky Olivera Webera udrží svou krásu celé roky.

Mezinárodní pečeť kvality – záruka použití krystalů Swarovski

Společnost Swarovski poskytuje své křišťály jen několika málo společnostem, kterým uděluje speciální mezinárodní pečeť kvality “Crystallized with Swarovski“. Tito výrobci totiž splňují přísná kritéria zpracování krystalů Swarovski. Oliver Weber je jedním z nich. Pro své šperky a doplňky využívá výhradně jedinečné Swarovského krystaly a zaručuje jejich kvalitní zpracování a dokonalé zasazení do svých výrobků.

Rozmanitost a originalita šperků

Oliver Weber využívá rozmanitosti krystalů. Vybírá si ze široké škály barev a tvarů krystalů a vytváří jejich dokonalé kombinace. Každá žena si může zvolit šperk dle svého temperamentu či momentální nálady. Předností kolekcí Oliver Weber jsou téměř bez limitní variace. Klasický design šperků umožňuje každodenní nošení, ale vhodnou kombinací vytvoříte luxusní šperky vhodné i pro slavnostní příležitosti. V nabídce Oliver Weber se pozná opravdu každá žena.

Jan Šáfr
Jan Šáfr