Opravdu pěkné šperky: S novinkami se právě roztrhl pytel!

Milujete šperky a nedočkavě vyhlížíte novinky, o které byste rozšířila svoji šperkovnici? Připravili jsme si pro vás tahák, kde vám všechny zbrusu nové šperky s nadšením představíme. Na úvod ale musíme říct, že jsou nejenom třpytivé a trendy, ale rozhodně tyto šperky mají duši. Neváhejte a přesvědčte se spolu s námi. Nám zkrátka ukradly srdce.

Obrázek (1)

 

Náhrdelník Oliver Weber Birdie: aneb zlatá klícka vám prozáří den

Náhrdelník Oliver Weber Birdie - 11594 (gold/crystal)

Zapomeňte na ponuré podzimní dny a nechejte se unášet na vlně zlatavých odlesků, které vás pohladí pokaždé, když se na tento výjimečný náhrdelník podíváte. Říkáte si, že by vás rozhodně nenapadlo, že zlatá klícka s něžným ptáčkem, může působit tak mile aelegantně zároveň? Může a k tomu všemu budí mladistvý dojem. Za nás se rozhodně povedla. A co na ni říkáte vy? Drobný ptáček navíc září na vlně krystalů Swarovski.

 

 

Náušnice Oliver Weber Lira - 22430 (gold/crystal)

Když milujete antické Řecko: Šperky z kolekce Lira vám jej budou připomínat!

Vydali jste se ve slunném létě vstříc k Řecku? Tak pak vám jistě promyšlený náhrdelník Lira nesmí chybět ve vaší šperkařské sbírce. Vraťte se zpátky v čase do doby, kdy se pořádaly gladiátorské zápasy a ženy nosily tak nádherné šperky na způsob tohoto, který spatřil světlo světa skrze neutuchající talent Olivera Webera. Náhrdelník Lira můžete také obohatit o náušnice, prsten, nebo jednodušší přívěsek, jež si zamilují ženy milující strohou eleganci. Pokud se tedy navíc k tomu všemu můžete pochlubit karamelovým opálením, tak rozhodně neváhejte. Tento šperk se na vás bude pohádkově vyjímat.

 

Obrázek

Náušnice Oliver Weber Adore - 22432 (rosegold / crystal)

 

Rozhodně se zamilujete: Zlatistvé šperky Adore vám ukradnou srdce!

 

Patříte mezi snílky, co nepřestávají věřit na lásku na první pohled a dá se říci, že pořád létáte mezi nebem a zemí na pomyslném obláčku ze snů a romantiky? Nenechejte si nikým a ničím vzít váš pohádkový přístup a ozdobte se romantikou, jež je umocněna na druhou.

 

Když jsme tuto řadu šperků poprvé spatřily, přiznáváme, že si nás naprosto podmanila. Láskyplné symboly jsou v kurzu snad od nepaměti a není se čemu divit, všichni totiž toužíme po tomto intenzivním citu a tak se jím zkrátka a dobře chceme obklopit. Nádherný motiv lásky je po stranách vyzdoben jemnými krystaly Swarovski a v samotném srdci trůní centrální kamínek, co si rozhodně právem zaslouží vaši pozornost.

 

Zvláště u této řady šperků Adore nás nesmírně těší, že Oliver Weber vyhotovil nejenom náušnice, ale i náramek spolu s přívěskem. Neodolaly jsme a rozhodly si udělat radost právě teď, proč taky čekat až na Vánoce. K nám přiletěl podzimní Ježíšek už nyní. Sadu šperků Adore jsme totiž musely mít hned. Díky Olivere za tu krásu!

Dámské náramkové hodinky Oliver Weber Lyon Steel - 65046 (silver)Dámská kabelka Oliver Weber Modus Walker - 71061 (kůže blue)

Ale jak všechny víme, značka Oliver Weber se nezaměřuje výhradně a jenom na šperky. Do jeho portfolia také patří kabelky, ozdoby do vlasů, nebo hodinky, které jsou pro mnohé nutným módním doplňkem. My vás rozhodně musíme upozornit na blankytně modrou kabelku Modus, nebo bezkonkurenčně elegantní dámské hodinky Lyon Steel v chladivé stříbrné, co nádherně projasňují právě Swarovski krystaly po stranách celého ciferníku.

Komentáře