Perly, granáty a vltavíny: Šperky, které neomrzí

Svět šperků je opravdu pestrý a rozmanitý. Něžné z nás mohou sáhnout po perlách, temperamentní krásky si zamilují granáty a milovnice zelené barvy si připnou na šíji nahrdelník z vltavínů. Ano, máme opravdu z čeho vybírat a právě v tom tkví to kouzlo.

Říká se, že každá opravdová dáma, by měla vlastnit alespoň jeden perlový šperk. Samozřejmě však z pravých, říčních perel. Díky svému charakteristickému zbarvení vyprávějí svůj příběh, nebo chcete-li ovlivňují něco specifického v našem životě.

Perlová láska

Modrá perla své nositelce předurčuje, že brzy potká muže, ke kterému zahoří láskou. Proto pokud jste již delší dobu single a pěkně vám to leze krkem, neváhejte sáhnout po perle přímo v tomto odstínu. Postačí i perla bílá, jež má lehoučký nádech do modra.

Sněhově bílá perla vás obklopí štěstí a dá se říci, že s touto perlovou klasikou si do života pozvete všechno, co je ke spokojeným dnům potřeba. Věděli jste také, že perlovou moc dokonale znásobíte žlutým, růžovým nebo bílým zlatem? Vysoce ceněné jsou černé tahitské perle, které s sebou nesou odkaz exotiky. A co přesně vám přinese černá perla? Je to především úspěch v kariéře a soukromém životě.

Já preferuji jedině perly: Je to moje vášeň

„Když jsem ještě studovala, nemohla jsem si dovolit nákladné perlové šperky, proto jsem se spokojila s jejich se syntetickou náhradou. Dnes je však situace naprosto odlišná a já si užívám luxusu pravých perel. Aktuálně jich mám nespočet a neustále kupuju další. Dokonce jsem se začala zaměřovat na jednotlivé odstíny perel. Prozatím mám doma spoustu bílých perel, ale také modrou, zlatou, nebo s nádechem do šedé.“ Laura, 33 let, výkonná manažerka

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a bílou perlou (Au585) 005Náušnice z bílého zlata s diamanty  a černou perlou z Tahiti (Au585) 005

Originální a nejlépe šperky XXL, a to jedině s granátem

Třpyt červených a rudých granátů je neustále v hledáčku zákazníků a opravdu se není čemu divit. Granátové šperky mají co do sebe, s jejich přítomností získá žena šmrnc a tím nejlepším způsobem zvýrazní obličej díky padnoucím granátovým náušnicím, dají zazářit vašim štíhlým prstům díky třpytivému prstenu nebo nárámku, největší pozornosti se vám však dostane, když váš dekolt vyzbrojíte krásou granátů formou náhrdelníku. Ať už se rozhodnete pro drobnější či výraznější šperk, bude váš výstřih i s vašimi přednostmi ozdobou každé události. Pokud je vaším záměrem získat oslnivý a slavnostější dojem, granátová sada šperků vám usnadní situaci.

Stříbrné náušnice s granátem a zirkony - 861 07 (rhodiované)Stříbrné náušnice s granátem a zirkony - 867 07 (rhodiované)

„Vzhledem k tomu,že mám ruské předky, tak miluji opravdu skvostné a gigantické šperky s kombinací zlata granátů, diamantů nebo vltavínů. Je škoda, že Češky jsou co se týká šperků, tak přízemní. Přitom granátový šperk XXL může být stejně vkusný a vypadat mnohem lépe, než jeho sotva viditelné varianty. Tímto bych chtěla všechny ženy vyzvat k tomu, aby neměly strach vykročit z davu a líbit se. Já jsem ohnivá zrzka a rudý granát to je prostě ďábelská kombinace. Pánové jsou zcela konsternováni sexy podívanou. Ano, šperk bez výstřihu přece nevynikne.“ Anastázie, 30 let, podnikatelka

Vltavín okouzlí odstínem podobným smaragdu a příznivou cenou

Pokud jste podlehla kráse lahvově zelených smaragdů, ale nemůžete si je dovolit kvůli vysoké ceně, vsaďte právě na vltavín. Vypadá podobně a především je přátelský k vaší peněžence. Vltavín s kombinací zlata sluší, a to bez kompromisů.

Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 099 07 (rhodiované)Zlatý prsten s vltavínem a zirkony - 298H, (Au585)

 

Komentáře