Pořád platí: Co je malé – to je milé! Líbivá inspirace pro všechny preferující něžnost!

I když si říkáte, že byste mohla zkusit něco odvážnějšího, tak se stejně pořád vracíte k něžným a jemným šperkům, se kterými se cítíte maximálně žensky, elegantně a přesto svůdně? Naprosto vám rozumíme a při této příležitosti jsme si pro vás připravili opravdu zdařilou inspiraci. My nevíme, kam s očima a nejraději bychom vsadili na úplně všechny. Jsou totiž tak úchvatné.

Když se spojí stříbro s granáty nemůže to vypadat jinak, než fantasticky!

Obrázek (12343)Obrázek (9892)

Můžete si je vzít kamkoli a opravdu si je zamilujete, přesně tímto kouzlem  totiž disponují nevelké a milé náušnice ze stříbra, do kterých je zasazen rudý třpyt granátů. Budí dojem květeny a právě ta osvěží váš vzhled a dodá mu tolik potřebnou hravost. Prostě božská práce českých šperkařů.  Pokud byste je chtěli doladit s dalšími doplňky ve shodném stylu, můžete si utvořit také sadu s tímto skvostným náramkem ze stříbra a přírodních granátů.

Někdo to rád červeno-zelené! Aneb vltavín obklopený granáty

Obrázek (9963)Stříbrný přívěsek s vltavínem a granáty - 435, (rhodiovaný)

Nemůžete si vybrat, zda dáte přednost smaragdově zelenému vltavínu, nebo snad křiklavě rudému granátu? Neprožívejte dilema zas a znovu a s klidnou duší sáhněte po šperku, jež kombinuje obojí. Proč? Vedle totiž rozhodně nešlápnete, právě naopak. Tak ať vás pohled do zrcadla s těmito stříbrnými náušnicemi ohromí tolik jako nás. Sázku na jistotu představují také tyto granátovo – vltavínové náušnice ve stříbře. I když jsou krapet výraznější, tak jim to na kráse na ubírá vůbec nic. A pro ty milující dokonalost se smyslem pro detail, tady máme i úchvatný přívěsek ve stejném provedení.  Možností je také varianta stejných náušnic s tímto typem uchycení.

 

Tak to se vážně povedlo: Vltavín  v zajetí zirkonů

Obrázek (8771)Stříbrný přívěsek s vltavínem a zirkony - 105, (rhodiovaný)

Pokud se řekne TOP značky Bohemia Garnet, tak třetí místo v pořadí si drží tyto fantasticky svěží náušnice, které charakterizuje stříbro do něhož je zasazen vltavín s nespočtem čirých kubických zirkonů. Stačí říct jediné: Věřte, že je jen tak nesundáte, protože se jejich krásou budete chtít krášlit den co den. A my vám to za zlé mít rozhodně nebudeme, protože jsme na tom úplně stejně. A také u těchto náušnic tomu nebude jinak, než že vám představíme opravdu zdařilý tematický stříbrný přívěsek s vltavínem a zirkony. Ale to ještě není všechno. Na své si přijdou také milovníci visacích náušnicí se zapínáním na tzv. ruský patent. Můžete si vybrat!

Nestárnoucí klasika, které neodoláte dnes a znovu.

Obrázek (8165)Stříbrné granátové náušnice - 270 01

Jsou drobné, ale přesto zdobné. A sluší jak blondýnám, tak tmavovláskám či zrzkám. Pokud si potrpíte na jemnost s rudým třpytem granátů jsou tím pravým právě pro vás. Granátové náušnice  potěší tvarem květiny a také pohodlným zapínáním, jež je mimo jiné velmi komfortní. A také v tomto případě opět neschází granátový přívěsek. Tak ať je vaše krása, co se týká granátů, umocněna na druhou po všech stránkách.

Komentáře