Tyto novinky se Oliverovi opravdu povedly!

Oliver Weber opět své fanoušky nezklmal jeho nová kolekce opět čiší nápadem, originalitou a především všechny šperky jsou navrženy s nezdolným talenten a vytříbeným vkusem. Zapomeňte na všechny strasti všedních dní a pojďte společně s námi prozkoumat novinky třyptivé značky OLIVER WEBER, kterou milují nejen naše zákaznice, ale především ženy napříč celým světem.

Nechejte zazářit váš půvab se šperkami od talentovaného Olivera, o tyto modely můžete rozšířit vaši šperkovnici. My jsme z ní opravdu nadšení, protože z ní přímo sálá nezdolná energie a optimismus. Pojďte se inspirovat!

Obrázek

Modrá je dobrá

Ví to nejen skupina Žlutý pes, ale především i sám Weber, proto na ni neváhal vsadit i pro tuto sezónu. Tyrkysové krystaly Swarovski propůjčují náušnicím grandiózní efekt, pokaždé, když vám na nich ustanou zraky, vzpomínky se vám rozutečou k moři, kde jste toto léto trávili pohodovou dovolenou. O nádech luxusu se postarala elegantní perlička.

Náušnice Oliver Weber Modern - 22371 (multi)

Představuje vám i další novinky v tomto odstínu

Náušnice Oliver Weber Stala - 22377 (bermuda blue)Náušnice Oliver Weber Club - 22388 (aqua)Náhrdelník Oliver Weber Mile - 11500 (blue tones)

Komentáře