Šperky jako vánoční dárky: Po jakých špercích vlastně ženy prahnou! Víme!

Šperky už po staletí patří k ozdobám ženy a nikdy tomu nebude jinak. Každá z nás se totiž chce líbit a tato přirozenost je prostě součástí ženskosti. Pokud pánové hledáte inspiraci, jaké šperky se ženám líbí, a které byste tak měli volit dodárkového balení ala vánoční dárky, rozhodně čtěte dál. A v případě, že si chcete udělat radost sama sobě a naložit si třpytivý dárek, chytněte inspiraci k tomu, abyste si rozšířily  třpytivé obzory, které jsou znásobeny dotekem bílého, nebo žlutého zlata.

Zlatý prsten s diamanty a granátem - 002 (Au585)

Rozhodně bílé zlato!

 

Šperky jsou nádherné, o tom není třeba diskutovat, ale pokud jsou navíc vyrobeny z bílého zlata, mají mnohem větší šanci na úspěch. My, ženy, je prostě zbožňujeme, bílé zlato je totiž kvalitním materiálem, jež rozhodně sluší, snadno se kombinujete s outfitem a především dává našemu looku na svěžesti.

„Pokud si chci opravdu udělat radost, volím šperky výhradně z bílého zlata, jsem s nimi na výsost spokojená a především vím, že je mám už napořád. A když vidím v tomto světlém zlatě diamanty, perlu, safír, nebo snad granáty, jsem ztracena a moje peněženka je vydána na milost i nemilost mé nutkavé potřebě opatřit si nový šperk do mé již přetékající šperkovnice. Ale držím se hesla, že zlato představuje skvělou investici, takže já vlastně neutrácím, ale investuji,“ směje se Olga a my rozhodně souhlasíme. Tip: Jakmile vás partner osočí, že přehnaně utrácíte za zlaté šperky, opravte ho, že z vaší strany dochází k investování. Tím pádem i vy tak můžete mít čisté svědomí.

 

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a bílou perlou (Au585) 005

Milujeme perlové šperky!

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a černou perlou z Tahiti (Au585) 005

Říká se, že každá žena by měla mít alespoň jeden perlový set. Jenomže jakmile propadnete perlovému kouzlu, může se zcela lehce stát, že jen jeden perlový šperk či set, vám stačit nebude. Stejně jako Laura, která perlám propadla úplně stejně jako my.

„Když jsem od svého muže dostala darem tahitské perly, které jsou charakteristické pro svoji temnou barvu, byla jsem u vytržení z jejich exotické krásy. A brzy na to jsem jasně věděla, že nutně potřebuji ty krémově bílé – sladkovodní. Na perlových špercích ujíždím a možná mi to nebude chtít věřit, ale aktuálně si píši Ježíškovi o tyhle,“ svěřuje se Adéla a my rozhodně chválíme její dokonalý vkus, nám se totiž

líbí taktéž.

Náušnice z bílého zlata s diamanty a safíry (Au585) 011

 

Jednoznačně hlasujeme pro safír!

Jejich barvu vystihuje půlnoční nebe, modrý inkoust a srdce Titaniku, co měla na sobě Rose ve chvíli, kdy ji Jack zcela nahou zvěčnil na plátno. A když modrý nádech safíru zvýrazní bílé zlato, stává se z tohoto šperku hotové umělecké dílo, co nám ženám nedá spát. A navíc už dávno neplatí, že safírové šperky nejsou dostupné pro obyčejné smrtelníky. V naší nabídce naleznete safírové šperky již od 4500 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře