Svatba v exotice: Poradíme vám s výběrem ideálních šperků

Nasadili jste klasické a zajeté nudě kopačky a místo pozvánek pro hromadu příbuzných, jste se rozhodli, že se vezmete na pláži pod kokosovými palmami, které lemuje azurově modré moře  šumící ostošest? Těšíte se ale zároveň vám hlavou víří myšlenky, že nemáte tušení, jaké šperky jsou pro tento výjimečný okamžik ideální? Náušnice z bílého zlata s diamanty a černou perlou z Tahiti (Au585) 005

„Co se týká rodiny a rodinných vztahů, jde to od desíti k pěti, a právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli vzít někde daleko od všech příbuzných a užít si obřad podle svého, jenom a pouze ve dvou. Vsadili jsme na dálkou vonící Mauricius a už se nemůžeme dočkat,“ svěřuje se naše zákaznice Aneta (32).

Jaké volit šperky?

Šperky musí nevěstě slušet, nikoliv přebíjet celý outfit, nebo na sebe sobecky strhávat pozornost. Ideálním řešením je situace, když jdou ruku v ruce nejenom s šaty a make-upem, ale také se svatebním účesem. Tady pořád platí, že málo je víc. Nevolte proto zdobné šaty s masivními šperky. Právě naopak sáhněte po něžné a elegantní kráse. Jedině za těchto okolností bude váš svatební look působit harmonicky a slušivě zároveň.

Pokud se svatba pořádá na pláži neznamená to, že výběr šatů můžete podcenit. Stejně jako se můžete vytáhnout s výstavní róbou, tak můžete zvolit jemné a elegantní splývavé šaty. Některé z nastávajících nevěst například sáhnou po šatech nad kolena, nebo po háčkované variantě či se smyslnou krajkovou aplikací. Co se týká obuvi, je zde opět široké pole působnosti a variability. Od plážových sandálek, přes baleríny, po lodičky na podpatku až k variantě stát v písku bosí.

S diamanty nesáhnete vedle!

Obrázek (9882)

Jsou bezchybné, jejich půvabu se jen tak něco nevyrovná a navíc se jejich krásou můžeme obklopit znovu a znovu. Zcela postačí něžné náušnice spolu s řetízkem z bílého zlata a přívěskem s několika diamanty. V následujících řádcích vám blíže představíme některé z vhodných kandidátů. Nám se nad jejich krásou doslova a do písmene tají dech.

Perla je sázka na jistotu

Obrázek (9878)

Když prokombinujete diamanty s bílým zlatem a navíc připojíte smetanovou sladkovodní perlu, nemůžete to dopadnou špatně. Tyto náušnice jsou zkrátka TOP. Pokud chcete něco nevšedního a chcete ladit s exotikou daného místa, zvolte náušnice s tmavými perlami původem z nádherného Tahiti.

Jako důkaz lásky

Jemně, mile a hravě působí také náušnice z bílého zlata zdobené diamanty v obloučku srdce. Vyniknou ve vyčesaném účesu a báječně podpoří váš půvab. Diamantové šperky si totiž s krásou ženy rozumí už od nepaměti. Obrázek (9880)

Jednoduše úchvatné

Máte slabost spíše pro visací náušnice, než pro tzv. jemné pecky? Máme pro vás tip na náušnice z bílého zlata, které jsou vykládány božskými a čirými diamanty.

Komentáře