Svatební sezóna začíná aneb máme pro vás stylové snubní prstýnky

Právě měsíc květen patří mezi jeden z nejoblíbenějších měsíců pro svatbu, a to z celého roku! A není se čemu divit, protože je to měsíc lásky, něhy a milování. Už jeho první den začíná oslavou láskyplného citu a příroda v právě toto období rozkvétá do krásy a počasí má konečně charakter jara. Není ještě zcela horko, ale ani zima, což krásně nahrává všem párům, kteří mají políčeno na svatbu.

Do našeho šperkařského portfolia jsme zařadili opravdu moderní a jedinečné snubní prsteny od značky  7 Angelic Eyes, jež se právě na tuto významnou svatební událost zaměřuje. Jejich nová kolekce se pro tentokrát zaměřila na mnohem zdobnější provedení za kombinace třpytivých zirkonů a speciálních diamantových výbrusů, jež vypadají opravdu excelentně. Také variace matných a lesklých částí snubních prstýnků vypadá více než famózně.

7 Angelic Eyes : Kvalita a módní trendy

Snubní prsteny této značky jsou vyráběný ručně a především z těch nejkvalitnějších materiálů jako je ocel nebo stříbro ( záleží samozřejmě na tom, jaké snubní prsteny zvolíte). Zirkony jsou do snubních prstenů fasovány tak kvalitně, že se již nebudete muset potýkat s problémem vypadnutí či dokonce ztráty třpytivého krystalku.

Výše uvedené značka samozřejmě stále sleduje trendy při výrobě snubních prstenů, tudíž modely podléhají aktuálním módním trendům, což je samozřejmě příjemná zpráva.

Odolné materiály a komfortní nošení snubního prstenu 

V poslední době jsou opravdu horkým hitem právě snubní prsteny z chirurgické oceli, protože ta si i během nošení udržuje stálou barvu a lesk, bez vzhledového opotřebení. Také vlastnost s názvem Fit profil zaručuje pohodlné nošení, budete mít pocit, jakoby jste prstýnek na ruce ani neměli.

Přehlídka snubních prstenů…..Mrkněte se spolu s námi

V našem e-shopu Pěkné-šperky.cz máme nejen snubní prstýnky do páru, kdy jeden je opatřen kamínky a druhý bez nich, ale i tak vypadá báječně. Najdete však  u nás i snubní prsteny, jež můžete zakoupit jednotlivě. Žena si může vybrat zirkonové zdobení podle svého a muž samozřejmě také, záleží jen na vás, který varianta se vám bude více zamlouvat. Potěší vás také velmi příznivé ceny, což v porovnání s vysokým standardem kvality je opravdu úžasné.

Ocelový snubní prsten Julie

Tento bohatě zdobený kousek se bude na vaší ruce vyjímat naprosto famózně, což přispěje k dokonalému vzhledy vás – tedy nevěsty. 11 zirkonů vás bude zdobit a nezdolný lesk ocele vás bude doprovázet manželských životem.

Ocelový snubní prsten Julie - 001W (dámská varianta)

Ocelový prsten Romeo – prsten pro pány

Hladký a lesklý snubní prsten z nerezové oceli je tím pravým pro muže. Žádné zbytečné zdobení, jednoduchá elegance a příjemné nošení, to jsou hlavní atributy, které pánové požadují. Tento snubní prsten tak budete moci nosit pořád. Materiál je velmi odolný…

Ocelový snubní prsten Romeo - 001M (pánská varianta)

Pár snubních prstenů Romeo a Julie – můžete je zakoupit rovnou i v sadě 🙂

Pár ocelových snubních prstenů Romeo a Julie - 001WM

Další fantastické snubní prsteny nalezete přímo tady! Jistě vás potěší pestrý výběr a především lidové ceny. Neváhejte a pojďme společně objevit tyto báječné snubní prsteny. Další možností jsou pro vás i titanové snubní prsteny.

Pokud vás čeká květnová svatba přejeme šťastné vkročení do nové životní etapy, která vám přinese nespočet zážitků.

Komentáře