Tato péče se bude vašim šperkům víc než líbit!

Milujeme je, dokážeme za ně utrácet jako smyslů zbavení, tolik nám sluší a hlavně dokáží podtrhnout naši krásu tím nejbáječnějším způsobem. Pokud si vaše oblíbené šperky, kterých máte mimo jiné plnou šperkovnici (nebojte nejste jediná, my jsme na to úplně stejně a stále přikupujeme nové – prostě závislost) a nic si nepřejete víc, aby vám vydržely, dodržujte tyto tipy, rady a triky.

Zaměřeno na ty stříbrné!

Pokud doma jako každá správná žena ukrýváte také velmi oblíbené stříbrné šperky a aktuálně je nenosíte, protože jste propadla diamantům na vašich zlatých náušnicích, tak je rozhodně nenechejte jen tak ležet na toaletním stolku, nebo nedej bože v koupelně, kde je přítomna vlhkost a například kamínky by to mohly odnést jako první.  Naopak je uložte do krabičky, popřípadě hedvábného sáčku a skryjte do šuplíku. Šperky totiž milují tmu a ta jim doslova prospívá, což se však nedá říct o vyloženě přímých slunečních paprscích, natožpak silné vlhkosti. Pamatujme si proto, že tma a sucho jsou opravdu ideální.

Obrázek (5943)

Značková bižuterie Oliver Weber. Jak ji uchovávat a jak se o ni starat?

Šperky Oliver Weber zná téměř každá žena, které nejsou šperky lhostejné, má vkus a zná trendy. Tato značka nás pravidelně zásobuje novými kolekcemi, jež jsou pokaždé pro dané období ušité na míru a musíme potvrdit, že pokaždé dokáží zaujmout, jak se patří. Pokud jste fanynkou bižuterie Oliver Weber a chcete, aby vám tyto šperky opravdu zůstaly pořád stejně krásné, jako jsou. Tak rozhodně doporučujeme si pořídit lešticí hadřík na bižuterii a šperky Oliver Weber.

„Musím říct, že leštící hadřík je opravdu skvělým pomocníkem, co se týká údržby šperků. Každý den, jakmile se chystám do sprchy, šperky sundám, vyčistím a uložím do dárkové krabičky, kterou jsem s daným šperkem obdržela. Některé náhrdelníky, náušnice, stříbrné přívěsky a náramky mám už nějaký ten pátek a pořád vypadají, jako bych je právě koupila.  Hadřík navrátí šperkům dokonalý lesk a navíc nepouští chloupky jako to s oblibou dělávají jiné materiály. K stejnému přístupu vede také svoje dcery, které šperky od Olivera Webera také zbožňují jako já, a rovněž je mají stejně nádherné. Opravdu se vám to péče několikanásobně vyplatí,“ vysvětluje Martina (33), která propadla skvěle propracované letní kolekci, jež je inspirovaná voňavými zahradami plných květin, hlubokým oceánem a také do dálky se táhnoucí pouští.

Prsten Oliver Weber Duo - 41123 (gold / red)

Nedá mi to se pochlubit tím, že začátkem měsíce záři se ještě chystáme do Egypta, který nejenomže miluji, ale pro tento nádherný zážitek jsem prostě neodolala a koupila si nádherné šperky z letní kolekce 2016 s názvem Desert. Už se nemohu dočkat, až se opálím a mé ruce bude zdobit prsten Oliver Weber Duo v barevném provedení rose and gold. Ale to ještě není všechno. Radost jsem si udělala ještě přívěskem Oliver Weber Magic a už jenom jeho název je všeříkající. Prostě magický. A nádhernou béžovou koženou kabelkou Oliver Weber Show,“ říká závěrem nadšeně Martina. Obrázek (8027)

Co dál šperkům prokáže super službu?

Jakmile jdete do posilovny, do bazénu, nebo k moři. Raději je nechejte pěkně v krabičce. Zvýšená tvorba potu při fyzicky náročné aktivitě, chlor a sůl šperkům nijak nepřidají.

Šperky si připínejte až ve chvíli, kdy jste spokojená s účesem, make-upem a máte nanesen parfém. Tužidlo, lak na vlasy, parfém a další kosmetické zlepšováky opět šperkům a bižuterii nijak zvláště neprospívají.

Pokud šperky mají vystouplé kamínky, nebo milujete náramek se záplavou drobných přívěsků, přes noc si je sundejte a zavěste například na stojánek, jež je určen pro odložení šperků. Nestane se vám, že si nechtěně poškrábete obličej, nebo si je dokonce roztrhnete.

Začněte vaše šperky milovat. Říkáte si, co je to za hloupost? Pokud se tak stane, bude vaše péče o ně automatická, aniž byste o tom musela přemýšlet či na ni denně myslet.

 

 

Komentáře