Ten nejkrásnější vánoční dárek: Zásnubní prsten

Pokud máte v plánu vaší milou požádat o ruku, tak právě o Vánocích máte ideální příležitost. Zimní svátky jsou už samy o sobě protknuty romantikou, něhou a láskou, která je v tento čas všudypřítomná. Jestliže váháte, zda máte pokleknout u vánočního zelenáče, tak rozhodně zapomeňte na nerozhodnost a jděte do toho. Vaše nastávající totiž bude tou nejšťastnější ženou…..

zb3200058_b

Vánoční čas lásky!

Nikdo nikam nespěchá, vdechujeme omamnou vůni jehličí, jež se mísí s aromatickou vanilkou, scházíme se s rodinou a v našich srdcích zase po roce zavládá mír a našimi domácnostmi se linou námi milované české pohádky, bez kterých by Vánoce nebyly takové, jako jsou právě s nimi. Navíc můžete věřit v to, že vánoční žádost o ruku bude nevšední už tím, že budete jako rodina pohromadě, což se jindy jeví jako nadlidský úkol, abyste se všichni do jednoho sešli u prostřeného stolu. Navždy budete mít Vánoce spojeny s vaší láskou a vztahem jako takovým, což opět znásobí emotivní pocity a další svátky v pořadí budete zbožňovat ještě o kapku víc.

Ideálním načasováním v rámci žádosti o ruku je Štědrý den, kdy se rozbalují dárky pod stromečkem a rodina se schází u tepla rodinného krbu ve chvíli, jakmile padne soumrak a nejenom město, ale i domácnosti se rozzáří stovkou světýlek a krásou mihotavého plamínku svíčky.

 

Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 001 (Au750)

Zásnubní prsten vybírejte s předstihem

Dřív, než začne vánoční mánie a všichni budou na poslední chvíli šermovat s nákupními vozíky a rázovat po obchodech, tak si neváhejte zajistit a vybrat zásnubní prsten. I když si říkáte, že jako muž, jen stěží zvládnete vybrat vhodný prstýnek, tak věřte tomu, že nakonec tuto misi splníte na jedničku. Na pomoc si můžete přivzat sestru, nebo dobrou kamarádku vaší nastávající.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 040 (Au585)

Pokud však chcete mít jistotu, že si o vašich plánovaných zásnubách nebudou štěbetat i vrabci na střeše, tak si můžete vypomoci sám tak, že si tajně vypůjčíte partnerčin prsten, abyste věděli, jakou velikost potřebujete. Ze šperků, které sama ukrývá ve šperkovnici, si zkuste odvodit její styl. Zda preferuje něhu, eleganci, nebo si tyká s luxusním a zdobným designem. Podle tohoto závěru vyberte i ten zásnubní. Je totiž potřeba, aby s ostatními šperky zásnubní prsten ladil.

Pamatujte na to, že bílé zlato se zirkony koupíte bez problémů, ale pokud budete chtít brilianty, diamanty či nevšední kombinaci drahokamů, tak je potřeba počítat s časem navíc.

Věřte tomu, že jakmile se vyznáte z lásky a položíte otázku, kterou chce za svůj život slyšet každá žena, tak se vaše nastávající podlomí nohy štěstím a srdce zalije láska. Pohled na zásnubní prstýnek o Vánocích je totiž rozhodně emotivní zážitek, který nejde popsat slovy. Je prostě jedinečný.

Komentáře