Třpytivé radosti, které navíc i sluší!

 Máte choutky pořídit si (s)nový šperk ale na druhou pořád váháte, zda ANO nebo NE? Rozhodně si udělejte radost a odměňte se přesně tak, jak to udělaly tyto ženy. Mrkněte se na inspiraci, která jim zase o něco víc naplnila šperkovnici. Naše zákaznice prostě mají vkus. Upozorňujeme předem, že je klidně možné, že vám budou oči přecházet.

Obrázek (13133)

Dostala jsem jej sice od manžela, ale sama jsem si tento prsten vybrala

„Před třemi měsíci se nám narodil první syn a můj manžel mě za úžasného a zdravého syna neváhal odměnit právě šperkem, pro které mám samozřejmě více, než slabost. Když jsem náhodou zamířila na stránky bohemia-garnet-jewellery.cz, tak tento stříbrný prsten s centrálními vltavíny mně naprosto učaroval. Pak jsem se o této třpytivé kráse svěřila manželovi a ten neváhal a udělal mě dvojnásobně šťastnou ženou. Poprvé za tak úžasného syna, který je na něj opravdu neuvěřitelné podobný a za druhé za tak nádherný stříbrný šperk s vltavíny,“ svěřuje se Jana, která je ještě pořád plná dojmů. A my samozřejmě přejeme, ať se má chlapeček čile k světu a rodičům ať se daří.

 

Ráda se rozmazluji šperky. Tentokrát jsem sáhla po diamantech a bílém zlatě

Obrázek (10962)

„Když by mi někdo řekl, že si jednou koupím tak drahý prsten, jako jsem to udělala před nedávnem, smála bych se a zároveň bych si ťukala na čelo na důkaz toho, jestli se jen tak náhodou ten dotyčný nezbláznil. Dnes je to ale jinak. Rozhodla jsem se, že si budu dělat radost, protože život mám jenom jeden a nehodlám pořád šetřit, abych si pak po letech řekla, že jsem si neužila vůbec nic. A na důkaz toho, že svá slova myslím vážně, jsem si pořídila tento skvostný prstýnek, který se jako jediný svého druhu vyjímá v mé poměrně početné sbírce. Ono když prokombinujete 14 – ti karátové zlato s diamanty a granáty nemůže to dopadnou jinak, než dokonale. A tímto vás, ženy a slečny, chci vyzvat k tomu, abyste se naučily si dělat radost. Protože když se kouknu na prsteníček, kde našel útočiště můj vůbec první zlatý prsten s granáty a diamanty, tak výčitky za vyšší cenu se rozplynou a já jsem prostě šťastná jako blecha, a to doslova,“ tvrdí Karolína (36).

 

Prvně jsem je darovala jako dárek a pak si je musela koupit i já Obrázek (9963)

„Moje maminka od pradávna miluje granáty a vltavíny stejně tak. Pořád jsem přemítala, zda ji koupím granátový nebo vltavínový šperk a nakonec jsem se rozhodla pro kombinaci obojího a a musím podotknout, že to byla super volba. Náušnice jsou ve skutečnosti ještě krásnější a moji maminku jejich krása dojala až k slzám. A já jsem si po té, co jsem se do nich zamilovala, musela objednat ještě jedny pro sebe. Opravdu se mistrům zlatníkům povedly na jedničku. Nosím je nejenom na slavností události, ale také na důležitá firemní jednání. A podle všechno navíc ještě nosí štěstí,“ říká Lucie (41).

Nejenom granáty a vltavíny, ale i zirkony, perly diamanty a safíry zdobí naše šperky. Pokud toužíte po šperku, který mistrně propojuje krásu zlata či stříbra s drahými kameny, budeme se na vás těšit na stránkách bohemia-garnet-jewellery.cz. Sledovat nás také můžete na našem Facebooku, kde vám také rádi poradíme s výběrem a zodpovíme vaše otázky týkající se našeho sortimentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře