Třpytivé šperky s nádechem Vánoc nesmí o svátcích rozhodně chybět

Co by to bylo za Vánoce bez lesklé ozdoby formou třpytivé šperku. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější modely, jež jsou pro kouzlo Vánoc jako stvořené. Není nad to, si v době adventní, kdy začínají náročné přípravy, odpočinout a rozplynout se nad tou krásou. Tyto šperky nás dostali a s jistotou odzbrojí i vás.

Oliver Weber na Vánoce nezapomněl: Tito sněhuláčci vás rozzáří a ani vám nebude vadit, když na svátky nenasněží

Náušnice Oliver Weber Snowman - 9867Přívěsek Snowman - 9245Brož Snowman - 8385

Vyhrajte si s vánoční módou a dokonalý sváteční ouffit doplňte o tyto rozkošné sněhuláky. Třpytivé kamínky Swarovski v odstínu červené, smaragdově zelené a čiré v nás vyvolávají tu správnou vánoční náladu. Chcete-li být naprosto dokonalá, sáhněte nejen po náušnicích, ale doplňte je i o přívěsek a brož ve stejném provedení. Tyto šperky se báječně hodí pro štědrovečerní večeři v rodinném kruhu nebo na firemní vánoční večírek. Váš záměr zazářit tak bude splněn na výbornou.

 

Elipsa od Olivera Webera s názvem Twirl

Pokud preferujete raději elegantní šperky, které můžete nosit pořád bez ohledu na roční období, sáhněte po tomto přívesku, jež všechno výše uvedené splňuje do puntíku. Díky úpravě formou rhodiování neztratí tento šperk nic na své kráse a oslnivém lesku. Žena, která ho bude nosit, musí počítat s tím, že pánové budou mířit pohledem do jejího výstřihu. Přívěšek Twirl od Olivera Webera budí pozornost a s ním i každý jeho majitelka. Přineste na vánoční party kouzlo nadčasové elegance, což sluší všem bez rozdílů. Nezáleží na tom, zda jste brunetka, černovláska, blondýnka nebo zrzka, tento šperk zvýrazní vaši krásu a dá ji šanci zazářit. Váš vzhled bude umocněn na druhou, s tím prostě můžete počítat už nyní.

Náušnice Oliver Weber Twirl - 22374 (crystal)

Přívěsek Oliver Weber Twirl - 11506 (crystal)

Náhrdelníky si vánoční sezónu žádá, to je bez debat!

Sváteční atmosféra Vánoc volá po oslnivém lesku a přítomnosti velkolepých šperků. Do šuplíku proto tuto chvíli uschovejte jednoduché šperky a rozhodněte se právě pro náhrdelníky. Pokud jste odvážná a ráda experimentujete, ozdobte se XXL náhrdelníky. U této možnosti však pamatujte na pravidlo, že málo je více, ať nekonkurujete vánočnímu stromečku.

Na vánoční svátky proto doporučujeme náhrdelník Oliver Weber Impact, nebo bezkonkurenční náhrdelník hodný královny Oliver Weber Lush. Záleží na vás, čemu dáte přednost.

Náhrdelník Oliver Weber Impact - 11508 (crystal jet)

Obrázek (1)

Náhrdelník Oliver Weber Lush - 11509 (multicolor)

Obrázek (1)

 

Pokud vám ale nějaký krásný šperk ve vaší šperkovnici schází, neváhejte si udělat radost a napište Ježíškovi. Nic totiž neudělá ženě větší radost než krásný šperk, který je navíc darován s láskou. Teprve pak jeho třpyt a dokonalost vynikne a je umocněna na druhou. V případě, že vás zaujal jakýkoli model z dílny Olivera Webera, upozorněte drahého, pošlete mu odkaz pro inspiraci nebo se nenápadně zmiňte o tom, co se vám líbí a co by vám udělalo tu největší radost. Vánoce jsou přece čas zázraků, určitě se vám totiž vyplatí i ten váš.

Přejeme vám pohodové Vánoce s hromadou třpytivých dárků!

Komentáře