Užijte si jaro: Máme pro vás rovných šest tipů, jak na to!

Konec kralování paní zimy se blíží a my se už nemůžeme dočkat, až odložíme huňaté bundy, hřejivé kabátky a vysoké kozačky hluboko do skříně a začneme chodit, řekněme polehku. Aby vám však jaro neuteklo jen tak před nosem, je potřeba si ho užít na maximum a tak, jak se patří. A od toho jsme tady my, abychom vás inspirovali! Obrázek

Udělejte detox šatníku i šperkovnice

Nejenom tělu, ale i šatním skříním pomůže, když jim ulevíte a zbavíte se věcí a oblečení, které už dávno nenosíte a jenom vám zabírají volný prostor. Pošlete je dál, prodejte je na síti, nebo uspořádejte s kamarádkami bazar. Pořádek je potřeba udělat také ve vaší šperkovnici, popřípadě šperky šetrným způsobem ošetřit, ať zase září.

Bižuterii, která vám dosloužila, se vzdejte, ať máte báječný důvod koupit si nové třpytivé kousky. V případě, že zbožňujete bižuterii, dejte přednost raději té značkové. Při ideálním zacházením a péči vám vydrží opravdu dlouho.

Poznávejte

Jezděte na výlety, jděte se jenom tak projít ruku v ruce s vašimi blízkými, nebo se vydejte objevit evropská velkoměsta v rozpuku. Třeba takové Paříži, Římu, nebo Barceloně to na jaře vyloženě sluší. Zanedlouho nám otevřou své brány také hrady a zámky, tak se nenechejte dlouho pobízet a vyrazte nasbírat nějaké to dobrodružství. Vaše zážitky pak můžete proměnit na tematické korálky od Olivera Webera, která vám budou připomínat příležitost k níž byly koupeny.

Udělejte si radost Obrázek

Obrázek (1917)

Pořiďte si nové sáčko v odstínu lososově růžové, dopřejte si trendy sestřih a taky doplňte váš look novým šperkem. Za nás musíme doporučit zbrusu novou kolekci Olivera Webera Summer 2017. Všechno se točí kolem léta, pláží, oceánů a nekonečných večerů vonící příslibem červencového a srpnového dobrodružství.

Nadchnou vás nejenom různorodé náhrdelníky, přívěsky, menší či větší náušnice, ale také náramky a rozhodně originální hodinky.

Zamilujte si barvy a nádech jara i u vás doma

Váš interiér zahalte vůní řezaných květin. Báječně a jarně vypadají tulipány, narcisky, ale také fialkové šeříky, které voní opravdu na hony daleko. Fantastickou službu vám prokáží také voňavé svíčky, aromatické tyčinky, nebo éterické oleje, které můžete rozvonět díky aromalampě. Vsaďte na jasmín, smyslnou broskev, citrónovou trávu, nebo nadpozemskou vůni lipových květů.

 

 

Komentáře