Užijte si podzim

Léto za sebou zavřelo vrátka a tak tady máme podzim. Nejraději byste přetočili kalendář, protože chladná rána, mléčné mlhy a déšť dvakrát v lásce nemáte? A co takhle to vzít za dobrý konec a prostě si podzimní dny užít! Na všem se dá najít něco pěkného, co potěší, zlepší náladu a vykouzlí úsměv na rtech. Pro tohle všechno nedáme na podzim dopustit. Mrněte na to společně s námi. Přívěsek Oliver Weber Cat - 11362

Dlouhé večery v poklidu domova

Právě teď je ten nejlepší čas usednout do křesla s napínavou knihou, nalít si skleničku vína, poklábosit s rodinou, zahrát si stolní hru, naplánovat letní dovolenou, vzpomínat na silné zážitky. Prostě si užívat těchto maličkostí, které jsou tu od toho, aby vás vytrhly z víru starostí a spustily vám radost.

„Vzhledem k tomu, že se během podzimu dost často nudím, tak brouzdám po internetu, inspiruji se jak módou, kosmetikou, tak také bižuterií, kterou vždy vyšperkuji svůj outfit. Pěkné šperky jsou prostě mojí životní vášní. Navíc o podzimních večerech také nakupuji vánoční dárky, ať si pak mohu adventní čas užít bez shonu a starostí,“ vysvětluje Jana (45).

Příchod podzimu – skvělý důvod, proč jít nakupovat

Letní šaty, sandálky a topy musíme díky rozmarům počasí vyměnit za pulovry, kozačky a kabátky všeho druhu. Říkáte si, jaká barva si s podzimem vyloženě rozumí? Sáhněte po koňakové, béžové, vášnivě bordó, hořčicové, zlatavé, či smaragdově zelené.  Ale zůstat jenom u nákupů oblečení by byl hřích. Zvlášť, když Oliver Weber vydal novou a opět fantastickou kolekci Winter 2016. Postupně vám ji představíme, ale už teď vám můžeme slíbit, že budete nadšená.

Filmový maraton

Obrázek (8053)

Stejně jako můžete zajít do kina na nějakou novinku, tak můžete shlédnout oblíbené snímky v pohodlí domova a klidně i s kocourem v náručí. Dotek huňatého kočičího kožíšku a předení vašeho chlupáče působí navíc jako báječná terapie proti smutným myšlenkám a časté podzimní depresi.

„Naprostý souhlas. Tímto způsobem vlastně přežívám celý podzim. A když už ty kočky zbožňuji, tak jsem nemohla jinak, než si pořídit i tu svou také na krk jako milý přívěsek Cat z dílny Olivera Webera. Náušnice už doma mám, takže konečně mám dokonalý kočičí set,“ raduje se Jitka (33).

Obrázek

Vyrazte se ohřát k moři

Nestihli jste vyrazit na dovolenou v létě? Tak to udělejte právě teď. Odpočinek je důležitý a sluneční paprsky vás i v tomto zářijovém čase nádherně prohřejí. A jako drobnou památku na vaši podzimní dovolenou si můžete pořídit tento třpytivý korálek Oliver Weber Flake. Uvidíte, že pak na skvěle prožité dny u moře nebudete moct zapomenout už nikdy.

Romantika se vším všudy

Využijte ospalého počasí a naplánujte si večer ve dvou. Ostatně jak je to už dlouho, kdy jste si naposledy udělali čas jeden na druhého? Že si už ani nepamatujete? Tak to neváhejte napravit. Podzim nám k tomu dává skvělou příležitost. Tak se jí chopte a prožijte podzim v partnerově náručí. Uvidíte, že vám díky tomu podzim mnohem rychleji uběhne a budou tady zimní svátky.

5 tipů na další podzimní aktivity

Procházejte se s vašimi nejbližšími.

Zajeďte si na výlet do okolí. Stromy se halí do barev a na takové rozhledně, nebo zřícenině budete mít víc, než super výhled.

Zapalte táborák,  na ohni si upečte špekáček a v rozehřátém popelu zase staré dobré brambory.

Jděte jenom tak pouštět draka

Poohlídněte se po vánočních dárcích už nyní. Vyhnete se frontám.

Pokud milujete pěkné šperky, tak nás také neváhejte sledovat na našem Facebooku, kde pravidelně sdílíme příspěvky plné inspirace, novinek a akcí.

Komentáře