Užijte si rok 2017 na maximum a navíc se naučte rozmazlovat. A to nejenom krásnými šperky!

Obrázek (8771)

Rok 2016 před nám zavírá své vrátka, kdežto ten nový čeká na to, až nám bude moci vkročit do života a naplnit ho nevšedními zážitky a okamžiky, které budou vonět a chutnat po štěstí. Aby rok 2017 byl báječným a v každém směru nezapomenutelným, začněte u sebe a těšte se na kanonádu nevšedních momentů, co vám nedají spát. Máme pro vás pravidla zaručující vám kopec štěstí a životní radosti. Pojďte je objevit pro sebe společně s námi.

Obrázek (9963)

Jste důležitá!

Přestaňte myslet pouze a jenom na druhé, vy přece žijete sama za sebe, a to i za předpokladu, že máte rodinu, manžela, kupu dětí a k tomu navíc hromadu povinností. Nežijte lhostejně sama k sobě, dělejte si tu a tam radost, nepřepínejte se a především pochopte, že když nebudete šťastná vy, tak horko těžko uděláte šťastnými své nejbližší.

„Maminka mě naučila, že prvně je potřeba se postarat o rodinu a potom teprve sama o sebe. A já teď ve svých osmačtyřiceti zjišťuji, že to byla opravdu grandiózní chyba, kterou jsem opsala od máti a ona zase od babičky. Dnes už vím, že prvně musím obstarat samu sebe a pak se teprve rozdat pro druhé, tedy pro ty, co si to skutečně zaslouží a nechtějí druhé jenom využívat,“ svěřuje se Marta, pravidelná zákaznice, e-shopu Pěkné Šperky,která si zamilovala nestárnoucí kombinaci zelených vltavínů spolu se stříbrem.

Korálek na náramek Oliver Weber Flake - 56023 (silver night)

Mějte své sny a přání

Někoho to táhne do dřevěné roubenky, kterou lemuje temná hradba lesa, jiný netouží po ničem jiném, než se sbalit, koupit letenku a vyjet za zážitky někam hodně daleko. Ať už je to cokoliv, tak rozhodněte jděte svým snům a představám naproti. Jedině tehdy totiž si budete moci říct, že jste šťastni až na půdu. A přesně o to v životě běží. Korálek na náramek Oliver Weber Close Heart - 56022 (light siam)

Mít tu a tam v hlavu v oblacích je rozhodně super, ale mnohem lepší je žít svůj sen. A jakmile ho prožijete, tak si ho také neváhejte připomínat, a to jak fotkami, tak třeba přečítáním z vašeho deníku, kam si zapisujete všechno to krásné, co vám život přinesl. Přesně pro tyto emotivní a nezapomenutelné okamžiky jsou jako stvořené šperky s jasným poselstvím. Mezi takové se řadí náramky, které si postupně zaplníte korálky či rozličnými přívěsky, jež symbolizují nevšední chvíle vašeho života. A ty vás nejenom zdobí, ale především vám sluší na maximum.

Naplánujte si radost kromě práce a povinností

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a bílou perlou (Au585) 005

Všichni víme, že do diáře patří seznam toho, co musíme za daný den stihnout zařídit, nakoupit a kdo ví co ještě, ale kromě těchto nezbytných strastí tam patří i to, co vám vykouzlí úsměv na tváři. Naplánujte si proto obyčejné kafé s kamarádkou klidně v polovině pracovního týdne, kino s partnerem, nebo milou procházku s celou rodinou.

„Každý večer se odměňuji za svoji celodenní snahu něčím, co mi vykouzlí dobrou náladu. Jednou je to čokoláda, jindy kvalitní zelený čaj. Vloni se mi například podařilo shodit patnáct kilo, a to jsem neváhala a pořídila si nádherné perlové náušnice z bílého zlata a diamanty. Ptáte se, proč? Je to jednoduché, protože jsem si je zkrátka zasloužila. A navíc diamantových šperků není přece nikdy dost,“ směje se naše zákaznice Miriam (40).

Komentáře