Zlato, perly či diamanty nejde nemilovat. Zvlášť na špercích!

Bez šperků se prostě žádná z nás neobejde. Zdobíme se jimi rády a neustále. Ať už do práce, do školy, na rodinná setkání, do divadla, s nadšením je bereme s  sebou také na dovolenou. Rády je darujeme a ještě o kapku raději je dostáváme. Pokud patříte mezi vášnivé milovnice šperků, tak si dnešní článek rozhodně nenechejte frknout před nosem.

Povíme vám, kterými typy blýskavých doplňků byste se měly pochlubit i vy samy a hýčkat si je tak ve své šperkovnici jako učiněné klenoty, co mají v popisu práce jediné – slušet vám na jedničku. Tak tedy, které to jsou?ZB3200051_BIL

 

Zlaté šperky: Nutnost číslo jedna

Na mysli máme klasické žluté, bílé, nebo kombinované zlato bez nadbytečných příkras a zdobení či drahých kamenů. I když i ty nejsou na škodu. O tom ale později. Každá správná dáma by měla mít decentní zlatý řetízek, na který může navléknout jakýkoli přívěsek a ty pak měnit třeba podle momentální nálady, nebo dle tematičnosti akce, na kterou má spadeno.

 

Diamantové šperky – Láska nás žen na celý život

Kráse diamantových šperků se vyrovná opravdu máloco. Jsou nadčasové, elegantní, něžné a především je unosíte téměř kamkoli aniž byste s nimi šlápla vedle. Diamantové náušnice, diamantový prsten, nebo přívěsek, který vás na plese bude pasovat za hvězdu.

 

Podlehněte pravým perlám

Jasně, můžete sáhnout po jejich zdařilé imitaci, ale ty pravé sladkovodní, nebo snad exotické až z původem dalekého Tahiti prostě nemají chybu. Napříč historií jim propadly i slavné ženy a nosí se dodnes.  Některé z nás se zamlouvá jejich odstín smetany, broskví nebo něžného náznaku holubí modři. Ať už se rozhodnete pro šňůru perel, nebo jemné náušnice ze zlata zdobené perlami, tak za ně budete jedině ráda. Celkový outfit povýší na druhou a přitom je báječně prokombinujete úplně se vším. Pokud jste jim ještě nedala šanci, tak je nejvyšší čas to napravit.

ZB3200001_B

 

České granáty: Vášnivý tón lásky

Na slunci či ve světle svíčky vyniknou v celé své ohnivé kráse. Na první pohled vínově červené a na ten druhý prostě návykové. České granáty jsou v kurzu a rozhodně se na tom ani po letech nezmění vůbec nic. Sluší jim to jak na zlatě, tak ve stříbře.

 

„Na ženách miluji jejich ženskost a smyslnost, která z nich nejenom čiší na první pohled, protože vychází z jejich podstaty, ale i díky skvěle padnoucím outfitům, které vyzvednou mnohé a v neposlední řadě miluji na ženách právě šperky. Ty totiž dokáží upozornit na jemnost šíje, na jiskrný pohled, ve kterých se dokáži utápět hodiny a hodiny, pěstěné ruce, nebo na oslnivý dekolt,“ vysvětluje svůj názor šťastně zadaný Petr, který se pokládá za milovníka žen.

 

Komentáře