Drahé kameny a výběr šperků podle znamení horoskopu: Beran a býk!

Zajímá vás, který kámen podle zvěrokruhu je určený právě vám? Tak to si rozhodně neváhejte dnešní článek frnknout před nosem. Možná budete mít jasné vysvětlení k tomu, proč vaše zraky natolik přitahují diamantové, granátové  nebo vltavínové šperky. A pokud se v této charakteristice nenajdete, tak se také nic neděje.  Při koupi nového šperku se vždy držte toho, co se vám líbí. Spoléhejte na první dojem a emoce, které ve vás daný třpytivý šperk odstartoval. Ohňostroj radosti při pohledu na malou krabičku, jejíchž obsah bude jenom váš, pak bude nekonečným.

Horoskopy myslí nejenom na vykreslení povahových vlastností, našeho přístupu k životu, ale také co se týká vašeho osobního kamene, jež koresponduje s vašim znamením. A podle všeho by měl dokonale podpořit a zvýraznit jak váš půvab prostřednictvím šperku, tak také může dokonale plnit roli amuletu, díky kterému se vám bude štěstí lepit na paty. Obrázek (10561)

Beran (21.3 – 20.4)

Zrozenci tohoto znamení jsou vášnivý, průbojní, milují život a disponují vlastností si splnit to, po čem touží, ať už to stojí cokoliv. Jejich ambice a zápal bychom jim mohli opravdu závidět. V profesním životě patří mezi úspěšné vrcholové pracovníky, tedy pokud po tom sami touží. Vzhledem k tomu, že nad tímto znamením drží ochrannou ruku oheň, tak se není čemu divit, že kameny vhodné pro berany jsou nejčastěji zbarvené do vášnivě červené. Jmenovat můžeme například opál, granát, ametyst, diamant, rubín nebo rudý turmalín.

Jaké šperky vás potěší?

Vyzkoušejte kombinaci zlata spolu s vášnivým třpytem českých granátů, které jsou neustále v kurzu. Nádherně vykreslí vaši živelnou povahu a dají vyniknout vaší kráse. Luxusním dojmem působí také diamantové šperky, jež chladně a vkusně ladí s bílým zlatem. Možností je také kombinace drahých kamenů, které se budou skvět na jednom designově vydařeném kousku. Hříchem by také rozhodně bylo nechat nevšední ametyst stranou. Šperkům vyloženě sluší a jeho fialková barva dokonale ozvláštní a ozdobí i vás samotnou.

Obrázek (11573)

Býk (21.4 – 21.5)

Lidé narození ve znamení býka vynikají praktičností a vesměs se nejraději řídí selským rozumem, než emocemi. Neschází jim smysl pro zodpovědnost, všechno co, vykonávají, dělají s maximálním nasazením a také z tohoto důvodu platí za obdivuhodné dříče. Vyznávají materiální hodnoty, rádi si udělají radost líbivou věcí, milují zvelebování svého obydlí a nepohrdnou také luxusními výdobytky dnešní doby.  Rozhodně to nejsou snílci, co létají hlavou v oblacích, ale mají svůj život pod kontrolou. Jejich znamení odpovídá achát, růženín, safír, smaragd, nebo citrín.

Jaké šperky vás potěší?

Jak už bylo řečeno výše, luxusní vzhled dané věci, šperku, nebo popřípadě auta představuje pro býka neuvěřitelné lákadlo. Proto se není čemu divit, že zrozenci tohoto znamení mají spády ujíždět na zdobných a třpytivých špercích. Smaragdové šperky jsou fantastické. Pokud  si je však nemůžete dovolit, nevšední alternativou jsou nádherné šperky s vltavíny, které se svým lahvově zeleným odstínem působí stejně slušivě. A samozřejmě nesmíme zapomenout na božské šperky se safíry v hlavní roli, velmi často se na špercích navíc třpytí spolu s diamanty.

Šperky s drahými kameny naleznete v našem e-shopu Bohemia Garnet Jewellery, kde se luxusní šperky cítí jako doma. Neváhejte nás sledovat na našem Facebooku, a jakmile budete mít na nás jakýkoli dotaz, jsme tady pro vás.

Komentáře