Maximální radost: Snubní prsten pod vánoční stromeček!

Nemůžete se rozhodnout, co naložíte vaší milé pod vánočního zelenáče? Co takhle se konečně rozhoupat a požádat vaši partnerku o ruku? Pokud jste zamilovaní, randíte spolu už nějaký ten pátek a máte pocit, že jste natrefili na osudovou ženu, neváhejte se vyznat z lásky právě v tento vánoční čas.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 048 (Au585) vel. 51

Říkáte si, že se to moc nehodí a že vhodným obdobím pro žádost o ruku je romantické jaro, nebo žhavé léto? Ale kdepak, kouzlo vánoční atmosféry vám šikovně nahraje do karet a vy tak své partnerce naložíte ten nejkrásnější vánoční dárek, tedy vaše všeříkající vyznání lásky spolu s žádostí o ruku a diamantovým prstenem jako symbol tohoto okamžiku. Poradíme vám podle čeho se vyplatí prsten vybírat a také připojíme inspirativní podívanou. A že se bude na co dívat!

Podle čeho snubní prsten vybírat?

Samozřejmě, že mezi hlavní faktory, ke kterým při výběru přihlížíme, je cena. Ale i kdybyste měli neomezený rozpočet, stejně vám přijde nelehké si z pestrého sortimentu vybrat ten, který se bude vaší vyvolené nejenom líbit, ale také ji charakterizovat, co se týká povahy, temperamentu a samozřejmě sympatizovat s jejím vkusem. Skvělým vodítkem vám může být například styl prstenů, jež si žena sama koupila a nejčastěji je nosí.

V případě, že spatřujete něžné kamínky na uzounkém prstýnku, zřejmě máte co do činění s ženou, co se řídí heslem málo je více. A vy tuto mantru při finálním výběru rozhodně mějte na paměti. Pokud, stojíte před klenotníkem a zoufale přemítáte, který je skutečně ten pravý, neváhejte si vybrat poradce z řad blízkých, co vaši nastávající dobře zná. Určitě se pak doberete k tomu pravému snubnímu prstýnku, co bude trůnit na prsteníčku vaší partnerky už navěky.Pokud však pro prohlédnutí partnerčiny šperkovnice spatřujete masivní šperky, co rozhodně vyčnívají z davu, musíte vybrat ten, co bude poutat pozornost. Pro obě výše uvedené situace jsme tady s tahákem, jež vám usnadní výběr. Mrkněte se!

Připravili jsme si pro vás ochutnávku snubních prstenů pro ženy, co preferují eleganci, nevtíravou jednoduchost a něhu.

Zlatý prsten s diamantem z bílého zlata - S2 (Au585) vel. 48

 

Něžný jako láska♥ Snubní prsten z bílého zlata a s diamantem

Jemnému kroužku z bílého zlata vévodí působivý diamant, který sobecky strhává veškerou pozornost na sebe. Tento snubní prsten je jemný, skvěle se vyjímá na ruce ženy, a proto patří mezi oblíbené.

Zlatý prsten s diamantem z bílého zlata - S4 (Au585) vel. 48

 

Udělá radost a nadchne

Tento snubní prsten z bílého zlata a centrálním diamantem ve vás evokuje lehounkou jemnost, co okouzlí každou ženu. Nechejte se unést spanilým designem, co k vám na prsteníček, ale i do života připlouvá pod záminkou lásky na celý život.

 

Zásnubní prsten z bílého zlata aneb Romance jako z pohádkyZlatý prsten s diamanty z bílého zlata - S19 (Au585) vel. 48

Promlouvá ke své nositelce s nevtíravou elegancí, jež je podbarvena dotekem luxusu z bílého zlata a s okázalým třpytem diamantů. Prvně váš zrak ustane na hlavním diamantu a po té se roztříští po 12 třpytivých diamantových perličkách, které kroužek lemují.

 

Zde pro vás máme luxusní kousky, kterým rozhodně neodolá náročná žena

 

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 040 (Au585) vel. 48

Zásnubní prsten z bílého zlata a diamanty: Jako pro princeznu

Přesně tak se bude cítit vaše partnerka, před kterou s tímto prstenem a otázkou předstoupíte. Výrazný kroužek zjemňují diamanty po stranách a zbíhají se k tomu hlavnímu. Je to zkrátka pastva pro oči.

 

Luxus, kam se podíváš : Nádherný prsten, které rozhodně nemá konkurenciZlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 019 (Au585) vel. 48

Vyrazí dech byť i té nejnáročnější ženě, která jej bude s radostí nosit. Tímto prstenem si pojistíte kladnou otázku, která se k zásnubám zkrátka patří.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 052 (Au585) vel. 51

Netradiční dokonalost!

Nikde není psáno, že snubní prsten musí být tvořen hlavním, centrálním diamantem a tento kousek toto pravidlo rozhodně potvrzuje. Nepyšní se jedním diamantem, ale hned několika, které společně vytváří třpytivý obrazec.

Komentáře