Tajemná zeleň vltavínů s něžnými zirkony – Tyto náušnice si vás podmaní!

ZVZ70314007

Chcete překvapit, vystoupit z davu, nebo si sáhnout na luxusní šperky, co rozhodně sluší? Propadněte tajemným, lahvově zeleným vltavínům s kontrastním třpytem čirých zirkonů připomínající krůpěje ranní rosy, jež si svým leskem říkají o pozornost. Jakmile šperkům s vltavíny přijdete na chuť, už nikdy je neodložíte, vlastně je budete nosit bez průtahů. Protože budou rázem škatulkovány jako ty nejoblíbenější ze všech skvostů, které ukrýváte ve vaší šperkovnici. Pojďte se zamilovat spolu s námi.Obrázek (8771)

Jakmile ustanou vaše zraky na třpytu vltavínů, napadne vás, že jejich nápadnou krásu byste hledali jinde jen stěží.  A podle všeho mají vltavíny vesmírný původ a lze je označit za českou raritu, kterou se může pyšnit výhradně naše země. Vltavíny ale nelahodí jen a výhradně našim zrakům, ale také údajně mají podle všeho příznivý vliv na naše tělo.

Vltavín násobí pocit štěstí, vede k optimismu, velí minimalizovat negativní myšlenky a také se pokládá za kámen plodnosti. Jeho přítomnost pomáhá lépe zvládat životní změny  a podporuje vědění.Obrázek (8771)

 

Šperky s vltavíny: Jak to vidí česká žena?

„Jako malá jsem vždycky toužila po pravých smaragdových špercích, ale bohužel jsem na ně musela zapomenout kvůli jejich vysoké ceně. Pak jsem ale narazila na krásu vltavínů, které jsou smaragdům tak trochu podobné a okamžitě jsem se do nich zamilovala. Nádherně ladí k mým zeleným zrakům a jejich něžná krása na drobounkých náušnicích prostě ze mě udělala dámu každým coulem, a to i za předpokladu toho, že se mé konto neotřásá ve finančních základech,“ svěřuje se Ida (33). Tip: Něžné, nenápadné ale přesto líbivé jsou například tyto náušnice s vltavíny a zirkony. Jsou podobné těm, co zelenooká brunetka nosí úplně nejraději.

Přivítejte jaro s náušnicemi s vltavíny

Můžete s nimi vyrazit do ulic vonící jarem jen tak, ale vyjímat se budou i během nošení pro zvláštní příležitosti, na kterých vám osobně záleží. Navíc motiv jemné květeny je opravdu nadčasový a dokonale ozvláštní jemnou krásu ženy. Pokud milujete sady, můžete si ji vytvořit za pomoci tohoto přívěsku.Obrázek (11677)

Provětrejte lahvově zelené vltavíny a vezměte je do společnosti

Máte v plánu vklouznout do postavu kopírující róby a chcete se ozdobit vkusně, decentně a přitom s přívlastkem a puncem luxusu? Všechny tyto aspekty ztělesňují tyto náušnice, kde se o pozornost hlásí oválný vltavín, jež je v obležení třpytivé náruče zirkonů. A samozřejmě jsme mysleli i na ženy, které si rády ozdobí šíji a zvýrazní dekolt. Vltavínový přívěsek si zamilujete.

Obrázek (9963)

Pokud milujete nejenom spojení barev

V centru upoutá pozornost srdce vltavínu, které je navíc pohlazené rudým třpytem granátů. Tyto náušnice si zamilují ženy, jež chtějí poutat pozornost, vykročit z davu a především udávat trendy. Luxusní náušnice zvýrazní osobitou krásu, přidají na temperamentu a také poví všem okolo, že vy za nudnou ženu rozhodně neplatíte, vy se totiž umíte bavit životem a užívat si každičký den na maximum. Ač se jedná o horkou novinku, nemůžeme si odpustit upozornit na luxusní přívěsek ve stejném stylu provedení.

Obrázek (8771)

Žluté zlato s vltavíny a zirkony

A v případě, že preferujte žluté zlato, máme pro vás v záloze tyto zlaté vltavínové náušnice, které rozhodně patří k těm, které nenecháte bez povšimnutí ležet ladem ve šperkovnici. S vědomím toho, že vám sluší je totiž vynosíte nejenom do společnosti, ale také na běžné nošení. Ženy se přece chtějí líbit pořad a tyto vltavínové náušnice k tomu doslova a do písmene vybízejí.

Užívejte si jarních dní plnými doušky, vdechujte jejich vůni, energii a zlatavým paprskům slunce neváhejte nastavit tvář.

Komentáře