Inspirace na vánoční dárky aneb v hlavní roli třpyt!

Vánoční svátky pomalu a jistě klepou na dveře. Někdo se už nemůže dočkat, druhý zběsile přemýšlí, čím by svým blízkým udělal tu největší radost. Pokud stále váháte a máte pocit, že jste všechny nápady museli vyčerpat, rozhodli jsme se vám usnadnit rozhodování a i následný výběr. Přicházíme s třpytivou inspirací, která se nejenom vám, ale i vašim nejbližším, bude víc než zamlouvat.

Zlatý prsten z bílého zlata s diamanty a safírem - 033 (Au750) vel. 46

Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 001 (Au750) vel. 46

Diamanty jako vánoční dárek, co se rozhodně nepřestane líbit!

Máte v plánu zacílit na luxusní šperky, ale netušíte, které ve finále zvolit? Naší odpovědí jsou právě diamanty, jež se nejenom hodí ke všemu, ale rovnou i na různé příležitosti. Šperky v bílém zlatě s diamanty jsou skvělými společníky nejenom na všední den v kanceláři, ale i na večeři ve vyhlášeném podniku, nebo tehdy, kdy máte spadeno na divadelní představení, důležité jednání s obchodními partnery, nebo je-li vaším záměrem účast na svatbě.

V naší nabídce naleznete jednoduché, decentní kousky, které spolu se zlatem vás střízlivě ozdobí, ale i ty, co sobecky strhnou pozornost směrem k vám. Diamantové náušnice prozáří váš obličej, diamantové přívěsky či náhrdelníky spustí kouzlo, že se vám všichni zadívají do výstřihu a diamantové prsteny budou poutat pozornost na vaše pěstěné ruce a k dokonalosti vyvedenou manikúru. V případě, že chcete něco víc, než jen diamantový třpyt, vyzkoušejte kombinaci s granáty, perlami, nebo safírem. Uvidíte, že váš vánoční dárek spustí vlnu radosti a překvapení, co mnohdy dojme až k slzám.

 

Granáty jako vánoční dárek: Svou rudou barvou vám seberou vítr z plachet!Stříbrný granátový prsten - 159V, (rh) vel. 52

Stříbrný granátový prsten - 143, (rhodiovaný)

 

Jejich rudý třpyt dotváří báječnou barevnou kompozici k vašim blond, hnědým, rusým, nebo černočerným kadeřím. Už dávno neplatí, že si je mohou dovolit nosit pouze a jenom zralé ženy, i když těm samozřejmě sluší taktéž. Vhodně zvolený granátový šperk prostě dokonale sedne každé ženě, rozzáří její půvab a umocní jej na druhou. Poslední dobou jsou také hitem granátové šperky, které se mimo jiné snoubí s lahvově zelenými vltavíny. Granátové náhrdelníky jsou nejenom skvělým vánočním dárkem, ale také šperkem, co se stylově vyjímá právě na plesech, jež začínají svou sezónu ihned po vánočním a silvestrovském maratonu. Nemějte strach nosit výrazné granátové šperky, spíše naopak si to maximálně užívejte.

 

Šperky s vltavíny jako vánoční dárek: Svou krásou připomínají smaragdy, ale cenově jsou mnohonásobně příznivější.

Stříbrný náhrdelník s vltavínem a zirkony - 352, (rhodiovaný)

Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 230 07 (rhodiované)

Pokud vaše maminka, sestra, nebo přítelkyně, touží po smaragdových špercích, je téměř jasné, že se jí vltavínové náušnice nebo vltavínové náhrdelníky budou víc než jen líbit, ony si je zamilují. Vzhledem k líbivé ceně si těchto třpytivých skvostů může užívat téměř každý. Podle nás je určitě báječným aspektem fakt, že takto nádherný šperk se pohybuje v cenové relaci. Udělejte radost ženám, na kterých vám záleží a věřte tomu, že ony si to rozhodně zaslouží.

vltavínových šperků nabízíme nejenom ty něžné a jemné, ale i ty, co rozhodně budí pozornost. Z vltavínů jsou nádherné nejen náušnice, ale i prsteny, nebo přívěsky. Rozhodně si vyberete.

Všem zákazníkům přeje e-shop Bohemia Garnet Jewellery nádherné Vánoce, tak tedy ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

 

 

 

 

 

 

Komentáře