5 nápadů, jak darovat diamantové šperky: S láskou, nápaditě, romanticky, gurmánsky a především opravdově!

Máte v plánu darovat své milé luxusní, diamantový šperk, po kterém toužila od té doby, co jste se poznali? Splňte jí její sen a povyšte tento okamžik na netradiční, silný a výjimečný, stejně jako je i ona sama. Diamanty ženy milují a pokud právě diamantový šperk daruje muž své partnerce, tak rozhodně nešlápne vedle.

Takže pánové, je to jasné, teď už jenom vybrat ten správný, co bude vystihovat jeho nositelku.A pokud chcete z obdarovávání udělat zážitek sám o sobě, naplánujte si spolu s ním i příležitost a způsob, jak drahé diamantový šperk Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 001 (Au750)darujete.

Náušnice z bílého zlata s diamanty "Srdce" (Au585) 007

 

Vyrazte do restaurace na úrovni

Požádejte číšníka, aby krabičku s prstýnkem schoval pod stříbrnou pokličku k vyhlášenému francouzskému dezertu. Ženy sladké milují a pokud při té příležitosti najdou diamantový šperk, budou dojaty a vy se budete honosit přívlastkem „nejlepší muž na světě“. No, není to úžasné? Tak na nic nečekejte!

 

Poklekněte a proneste známou otázku. Přejeme vám, ať její odpověď zní ano.

Plánujete nerozlučně spojit život s ženou, která vám ukradla srdce? Tak pak neváhejte a požádejte ji o ruku. A kde? Třeba na místě, kde jste se poprvé seznámili, dali si první polibek, nebo tam, kde jste si poprvé oba vyznali lásku. Zkuste se vrátit v myšlenkách napříč minulostí a popřemýšlejte, jaké prostředí se přesně k tomuto záměru hodí, vy totiž nejlépe víte, které místo je magicky spojené s vaší láskou.

Nádhernou záminkou může být například exotická dovolená. Představte si bělostnou pláž, kde šplouchá oceán, vysoké kokosové palmy, neúnavné sluneční paprsky a šumění moře. Taková večerní procházka plážovou promenádou, nebo pozorování západu slunce se jeví jako více, než dobrý nápad.

Náušnice z bílého zlata s diamanty a granáty (Au585) 012

 

Vánoční dárek ve formě diamantového překvapení

 

Pánové čas od času trpí nedostatkem fantazie, co se týká vymýšlení vánočních dárků. Pokud vás nic opravdu nápaditého nenapadá, vsaďte na variantu, co rozhodně potěší. A tou je právě třpytivý šperk. A pokud k tomu všemu se na zlatém podkladě vyjímají diamanty, nemůžete se netrefit do vkusu vaší partnerky. Diamanty neurazí žádnou ženu, právě naopak, udělají ji šťastnou.

 

Výročí vaší lásky, nebo několik let v manželství

 

Máte před sebou významné výročí, co se týká vašeho vztahu, nebo manželského svazku? Poděkujte ženě za to krásné a darujte ji diamantový prsten, diamantové náušnice, nebo diamantový přívěsek, jež se stane symbolem vašich společných dní.

 

Za to, že jsi báječná!

 

Vkradla se vám do srdce ta nejmocnější čarodějka ze všech a vy si lítáte na obláčku zvaném láska? Udělejte radost své ženě a darujte ji diamantový šperk s řádky, které vlastnosti na ní milujete a klidně přidejte i další milá slůvka. Ženy jsou romantičky tak to mějte na mysli ve chvíli, kdy se budete vyznávat z lásky černé na bílém.

Zlatý prsten s diamanty a granátem - 005 (Au585)

 

 

Vyzpovídali jsme ženy, při které příležitosti dostaly diamantový šperk

 

„Já jsem ještě nikdy tak nákladný šperk nedostala, ale Pavel mi čas od času udělá radost prstenem z bílého zlata, jež je bohatě zdoben čirými zirkony.“ Elena, 26 let

„První diamantový šperk jsem dostala po narození naší první dcery Aničky. Navždy mám nádherný šperk spojen s radostí, která naši rodinu zahltila.“ Marcela, 32 let

„Diamantový šperk jsem dostala poprvé v životě na pláži v Cancúnu, kde mě můj milý požádal o ruku pod vzrostlou palmou při východě slunce. Když jsem se ho ptala, proč zrovna při východě, tak mi odvětil, že je to symbol nového začátku a nového dne, a že si ze všeho nejvíc přeje, abych každá rána zářila štěstím, jako tehdy jedno – prosincové ráno v Mexiku na pláži, kde jsme se procházeli bosí a svědkem toho všeho nám bylo šplouchání vln.“ Mariana, 27 let

Komentáře