Brože od Olivera Webera: Povýší váš outfit na druhou!

Pokud bychom měli vybrat šperk, který milují a nosí ženy od nepaměti, stala by se ním brož. Právě ony se mohou honosit přívlastkem tradiční, oblíbily si je totiž už naše babičky, které je s radostí připínaly na klopu kabátu, hřejivý šál, nebo elegantní pulovr.

Vraťme se zpátky ke kořenům a využijme brože i s jejími slušivými benefity, aby nás zkrášlily a vnukly nám nádech originality ve všech směrech. Pořád jste tak trochu na vážkách co se týká nošení broží, protože si říkáte, že patří výhradně ke starším generacím, nikoli k vám? Právě naopak, tento názor je již přežitkem. Schválně se mrknete kolem sebe a uvidíte, kolik žen brožím podlehlo pro jejich krásu, eleganci a originalitu ve všech směrech.Brož Oliver Weber Tree - 58035

Brož můžete připnout na jednoduchý kostýmek a celkově jej tak oživit, na večerní róbu směrem k dekoltu, která bude působit jako magnet pro mužské osazenstvo, elegantní sáčko, které se díky broži dokonale prozáří, staňte se tou, co zná trendy a umí je využít pro svůj prospěch. Pokud žena ví, jak zazářit je ve výhodě, nejenom pánové vás budou pronásledovat palčivým pohledem, ale především k vám budou ženy vzhlížet, protože vy pro ně budete ztělesňovat módní ikonu, od které se rády přiučí.

A abychom nemluvili jen tak do větru o kráse a designu broží, připravili jsme si pro vás malou ochutnávku. Tyto kousky podle nás patří mezi ty nejpovedenější vůbec, a i my jsme jím doslova a do písmene propadli.

 

Brož Light - 8394 (light col. topaz)

Brož Light od Olivera Webera na barevné vlně coloradského topazu. Zkrátka podzimní záležitost!

Právě teď nastal čas, který je charakteristický padáním listí, jež hraje všemi barvami. Pojďme si vzít inspiraci z lůna přírody a přenést ji do světa módy a třpytivého světa šperků. Listí zlátne, barví se do odstínu koňaku a poletuje všude kolem. A jeden lístek z dílny Olivera Webera přistál právě na vašem sáčku. Ta zlatistvá krása spolu s krystaly Swarovski vám zlepší poztrácenou náladu a rázem vám rozsvítí den. Propadnou jí není hřích, ale ryzí radost.

 

Brož Oliver Weber Unite - 58034

Tři prvky pro vaši dokonalost a nadmíru povedené! Náhrdelník Oliver Weber Unite - 11341 (gold crystal)

Zlatavý kroužek přecházející z pískové do měděné září na sto honů a o kouzelném třpytu v rámci krystalků Swarovski nemluvě. Tuto skvostnou brož od Olivera Webera můžete povolat na scénu nejen co se týká všedního nošení, ale také nevšedních událostí jako je divadlo, svatba, důležitá pracovního schůzka, večeře ve vyhlášeném podniku a jiné. A tu nejlepší zprávu si pro vás schováváme až na konec. K této broži v naší nabídce naleznete nejenom náhrdelník, ale i náušnice. My jsme se do této sady prostě museli zamilovat, protože tak důmyslný záměr může mít a  následně zrealizovat jedině značka Oliver Weber.

Brož Imperial - 8392

Plesová sezóna je za dveřmi a my se nemůžeme dočkat!

Sice do období plesů ještě nějaký ten čas zbývá, ale určitě není na škodu se na ni začít pomalu a jistě připravovat. Alespoň můžete do detailů naplánovat váš outfit, který prozáří vaše já a i vy tak budete prohlášena za hvězdu celé akce. A právě pro plesové záležitosti je brož Imperial jako stvořená. Je v každém kontextu dokonalá, mísí se v ní prvky luxusu a nádech majestátnosti. V případě, že oblékáte večerní róbu až na zem, tato maličkost vám rozhodně nesmí u výstřihu scházet.

 

Komentáře