Vyprahlá poušt, nekonečný oceán a květinové zahrady plné barev! Oliver Weber představuje novou kolekci!

Přesně těmito slovy se dají nádherně charakterizovat prázdniny a léto, které jsou jako stvořené pro toulky a cestování. Vybavte se na slunečné dny trendy šperky. Na festivalech, rodinných oslavách, na venkovní party, grilování, nebo na zaoceánském parníku se stanete hvězdou celé akce. 


Zatímco všichni hladově vyhlížíme jaro, značka Oliver Weber představuje zbrusu novou kolekci pro léto 2016, která má tři hlavní témata – oceán, poušť a zahrada, kde si vybere opravdu každý, protože ač jsou všechny novinky dechberoucí, tak všechny překvapí osobitým ztvárněním. My se už nemůžeme dočkat až vysvitnou první sluneční paprsky a třpyt krystalů bude umocněn na druhou.

Inspirace nekonečnou hloubkou oceánu aneb  kolekce Ocean je tady!

Tyrkysová měnící se v půlnoční modrou, něžné vlny přecházející v masa vody. Oceán umí probudit z letargie nejenom romantickou náladu, ale také adrenalin v žilách. Zarezervujte si letenku vstříc k

Obrázek

jeho hladině a do cestovního kufru si neváhejte sbalit tyto nádherné šperky, které na svých cestách široko daleko rozhodně využijete. Na ty fotky a prázdninové momentky se pak nebudete moci vynadívat.

Oliver Weber v rámci vytvoření kolekce Ocean se naladil na citát Beyoncé Knowles, který zní : „“Díky oceánu si připadám velmi malá a jsem díky němu schopna převést celý svůj život do jedné perspektivy… Pokoří Vás a Vy si připadáte jako byste byli pokřtěni. Když vyjdu z oceánu, připadám si jako znovuzrozená.“

Kolekce je výjimečná a proto bylo obzvlášť těžké, představit vám z ní alespoň pár nádherných šperků, ony jsou totiž úchvatné všechny do jednoho. Přívěsek Oliver Weber Heart - 11616 (bermuda blue)

Když už oceán skloňujeme ve všech pádech nemůžeme si odpustit, přívěsek připomínající „Srdce oceánu“ jako měla Rose ve velkofilmu Titanic. Každému z nás se jistě vybaví scéna, jak ji nahou pouze s tímto šperkem kreslí Jack uhlem na papír. Přívěsek Oliver Weber Heart nabízíme ve třech odstínech (modrá, stříbrná a koňakově béžová).

Co by to bylo bez oceán bez mušle, přívěsek Oliver Weber Soil znázorňuje něžnou mořskou mušli, která je vytvořena z nádherného čirého krystalu Swarovski. A nejlepším na tom všem je, že náušnice Soil jsou rovněž vydařené. Vydejte se na pláž a neváhejte objevit truhlici s pirátským pokladem.

Přívěsek Oliver Weber Viaggio - 11639 (gold / crystal)

Tahákem k nalezení pokladu může být přívěsek Oliver Weber Viaggio. V této kolekci kromě šperků najdete také kabelky, elegantní hodinky, milé přívěsky a sluneční brýle.

Vůně rajské zahrady, květiny, roje včel a paleta plná barev! Vstupte do ráje, kde je možné naprosto všechno.

Obrázek

Oprostěte se od starostí, těžkých myšlenek a utečte do oázy klidu plné zeleně, jež se snoubí směsicí barev. Natrefíte na omamnou vůni květin, zraky vám budou přecházet z nadbytku barev a klouzat po vzrostlých stromech, stálezelených lístků a to vše bude dokreslovat bzučení hmyzu a sem tam se před vámi mihne motýl hrající všemi tóny barev. A opět nechybí citát, který celou kolekci Garden vystihuje. „Má zahrada je mým nejkrásnějším veledílem.“ Claude Monet.

Obrázek

Žádná zahrada by nebyla natolik úchvatnou, kdyby zpoza mraků nevykouklo sluníčko. A ani ta Oliverova se bez přívěsku ve tvaru slunce neobešla. Přívěsek Soil totiž celou kolekci dokonale prozáří.

Hitem je rozhodně otevřený prstýnek Oliver Weber Serial se třpytivými krystalky. Milovnice korálků a pestrobarevných náramků si opět přijdou na své, fantastické novinky rozšířily řady korálků a přívěsků. A my podotýkáme, že jsou opravdu nevšední. Nadšeny budou také ženy milující přívěsky a náušnice nevšedních tvarů a v designu, co si vyloženě říká o vaši pozornost.

Poušť rozhodně není nudná, pečlivě si střeží své tajemství a v případě kolekce Dezert to platí dvojnásob!
Náhrdelník Oliver Weber Pearl Lucent dunkelgrau - 11619 (crystal)

Pokud si myslíte, že poušť jako taková vám nemůže nabídnout nic zajímavého, jste na omylu. Představte si vyhřátý písek, nekonečnou pouť na dromedárovi, pestrobarevný háv chránící před nenechavými zrnky písku a tóny barev volající po oranžové, lososové, hnědé, béžové a modré popisující oázu vody. Nádherně ji charakterizuje Antoine de Saint-Exupéry ve svém Malém Princi: „“Vždy jsem miloval poušť. Člověk sedí na písečné duně, nic nevidí, nic neslyší. Přes všechno ticho však něco pulzuje a třpytí se…“  A tento citát je pro tuto kolekci klíčový.

Obrázek

Šperky patřící do řady nesoucí název Dezert jsou něžné, elegantní, nevtíravé a zároveň neokoukané. Nenásilně ozdobí váš look a k vašemu já přidají přívlastek „za každých okolností trendy“.

Věřte tomu, že i jemné šperky mohou být vidět a mohou zanechat hluboký dojem. Sázku na jistotu představují umělé perly, které Oliver Weber zachytil opravdu netradičně a pokaždé jinak. Na první pohled vás dostanou například náušnice Oliver Weber Push s temně černými perlami s bohatě zdobeným závěsem. Mrkněte na ně, protože takové jste určitě nikde neviděli.

Pro zamilované, nebo snílky věčně v hlavou v oblacích se hodí přívěsek z propletených srdíček nesoucí jméno Oliver Weber Fond. Jeho variantou jsou také propletené kroužky Oliver Weber Couple. Obrázek

Udělejte sobě, nebo vašim blízkým radost třeba jen tak. Se šperky nikdy nešlápnete vedle, jsou totiž nadčasové a my ženy je zkrátka milujeme a nemůžeme a zároveň nechceme jim odolat, i když máme plnou šperkovnici.

Přejeme vám optimistický březen a ať se vaše zážitky blýskají stejně tak jako šperky Oliver Weber s nádhernými krystaly Swarovski.

Komentáře