Diamantové šperky, sázka na jistotu

Hledáte šperk, který si s sebou nese tradiční hodnotu, ale navíc je moderní a zároveň nadčasový? Vsaďte na vysoce elegantní diamantové šperky, které vypadají skvěle za všech okolností, sluší ženě každého věku a navíc jsou luxusní. Diamant na špercích prostě nikdy nevyjde z módy,tím si můžete být jisti, ženy jej považují za evergreen a muži jím nejraději rozmazlují své partnerky. 

Diamantový svět vábí a láká

Hledáte ten nejlepší způsob, kterým projevíte emoce, dáte průchod lásce a především uděláte radost? Tak pak jsou tyto diamantové náušnice tím pravým pro vás. Líbivý tvar, precizní zdobení a bezkonkurenční bílé zlato. Budou slušet nejen mladým dívkám, ale i ženám zralého věku. Srdíčka nemusí nosit jen náctileté slečny.

Náušnice z bílého zlata s diamanty "Srdce" (Au585) 007

Atmosféra Tahiti, magická perla a diamantové kouzlení

Naprosto excelentní náušnice, které vás okouzlí svým nevšední zpracováním, na první pohled vás zaujme jedinečná černá perla, jež pochází z tahitských ostrovů. Jedná se o nejžádanější druh perel a jejich popularita strmě stoupá. Zahalte se do hávu exotiky a znásobte váš půvab za pomoci luxusních šperků. 14 – karátové zlata spolu s diamanty propůjčuje náušnicím nezdolným šarm a lesk.

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a černou perlou z Tahiti (Au585) 005

Pokud preferujete spíše klasické, bílé perly. V nabídce pro vás máme také diamantové náušnice s 14 – ti karátovým zlatem a krémovou, sladkovodní perlou. Zněžní vaše já a sluší nejen blondýnkám, ale také rusovláskám a brunetám.

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a bílou perlou (Au585) 005

Punc luxusu a třpyt diamantů spolu s rudými granáty

Nedáte dopustit na granáty, ale přitom máte slabost pro diamanty a nevíte, pro které zdobení formou drahých kamenů se rozhodnout? Máme pro vás variantu, kde zlatým náušnicím vévodí rudé očko z granátů, které zněžní objetí diamantového třpytu. Decentní a vysoce elegantní náušnice se hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak samozřejmě pro denní nošení.

Náušnice z bílého zlata s diamanty a granáty (Au585) 012

Modré mámení: V hlavní roli safír a diamanty

Pro náročné zákazníky tady máme také variantu s tmavě modrým safírem. O nadpozemskou auru ženskosti tak budete mít hravě postaráno.

Náušnice z bílého zlata s diamanty a safíry (Au585) 011

Diamanty jsou prostě hitem číslo jedno a dá se říci, že nikdy nevyjdou z módy. Ženy  budou toužit po čirém třpytu a pánové nebudou váhat ani vteřinu, aby svým partnerkám či milenkám udělali nefalšovanou radost. Investice do diamantových šperků se vyplatí, protože nikdy nepřijde chvíle, kdy se jich budete muset vzdát v neprospěch módního diktátu.

Nezapomeňte také na diamantové přívěsky

Diamanty se nejčastěji kombinují s bílým zlatem nebo drahými kameny jako je smaragd, granát, safír nebo přítomnost sladkovodní či tahitské perly. Pro dokonalý outfit nemůžeme jinak než doporučit diamantové prsteny nebo přívěsky.

Květinou nikdy žádnou ženu neurazíte a vězte, že tato ji potěší, jako žádná jiná.
Přívěsek z bílého zlata s diamanty "Květina" 003Přívěsek z bílého zlata s diamanty a vltavínem "Kapka" 005

 

Diamantové prstýnky: Klasika, která se nosí

V případě, že máte v plánu vaší vyvolenou požádat o ruku, diamantové prsteny jsou pro tuto příležitost ty nejlepší!

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 040 (Au585)Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 044 (Au585)

Diamantové prsteny nabízíme v mnoha provedeních, od těch decentních až po ty, se kterými maximálně upoutáte pozornost vašeho okolí. Vyberte takový prsten, který si myslíte, že je ten nejkrásnější pro vaši nastávající a vězte, že se nemusíte držet tradičního pojetí prstenu.

Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 058 (Au585)Zlatý prsten z bílého zlata s diamanty a safírem - 033 (Au750)

Jaké diamantové šperky se vám líbí nejvíce? Dejte nám vědět, který je ten váš favorit, co vám ukradl srdce. Váš názor nás zajímá!

Komentáře