Granátová inspirace, díky které zazáříte!

Rudý třpyt granátů se valí do popředí zájmu a ženy v něm opět spatřují něco dokonalého, co prostě musí mít. My se tomuto trendu vůbec nedivíme, právě naopak. České granáty a umění zlatníků společně vytvářejí opravdu famózní kombinaci, do které se zamiluje každá žena, jež miluje kvalitní a především srdcem vytvořené šperky. Rozhodli jsme se vás inspirovat, protože i nás dokonalost granátových náušnic, náhrdelníků, prstenů a broží, prostě uchvátila.

Luxusní květena ve vašem výstřihu

V jednoduchosti je krása: Tento decentní kousek vyzdoben granátovou kompozicí ala flóra, v nás irutuje právě probouzející se jaro a máj v plném květu. Báječně tento granátový náhrdelník doplníte  jarním outfitem. Vklouzněte do šatů, jež lichotí vašim křivkám a pozor, nemusí být jen výhradně červené ani černé! Co třeba příjemný tón losové, svěžího tyrkysu nebo optimisticky žluté. Dbejte však na elegantnější střih.

931155_396445843799990_571715904_n

 

Náramky jsou stále in

Také vaše zápěstí nemusí být ochuzeno o třpyt granátů. Skvostné provedení kvítků prozáří vaše já  a dokonce jej můžete kombinovat například s výše uvedeným granátovým náhrdelníkem, prstenem nebo broží. Záleží na vašich preferencí a vkusu. V každém případě se nemusíte obávat, protože s českým šperkem rozhodně nešlápnete vedle.

Níže uvedený kousek je aktuálně v akci. Precizní zpracování a zvolení prvotřídního stříbra dělá z tohoto šperku skvost, jež vás bude zdobit opravdu dlouho. Vsaďte na kvalitu a zamilujte si šperky od nás, tedy od Bohemia Garnet Jewellery.

1959251_515181368593103_1719541074_n

 

Když vám granáty zdobí ruce

Zahalte vaše nehty do červené a vše vyšperkujte nepřehlédnutelným kouskem v podobě prstýnku. Souhlasíte také s námi, že je prostě dokonalý? Pokud nedáte dopustit na výstřední prsteny, tak přísně hlídejte stav vaší manikúry. Bude mnohem víc na očích vašeho okolí a sebe krásnější šperk na oprýskaných nehtech vypadá opravdu nevhodně. Skvěle se granátový prstýnek hodí i k francouzské manikúře, jež je decentní a především nadčasová. Zakažte si kombinovat oprýskané nehty s prsteny, které budí pozornost, protože výsledný dojem bude opravdu působit nevhodně.

Náš tip: Vyzkoušejte hru slunečních paprsků na českém granátu a těšte se z fantastické podívané. Najednou spatříte všechny odstíny červené, rudé až vínové. Pozor, zraky vám bude přecházet!

ZG702004I

Granátová brož  se vrací opět do módy

 

Myslíte si, že brožím všech typů jíž dávno odzvonilo? Pravý opak je pravdou. Neznáme lepší způsob, díky kterému váš outfit ožije a stane se jiným a mnohem originálnějším. Skvěle se vyjímají na klopě sáčka, šatech, tunice, halence nebo na cípu hedvábného šátku. Je tolik možností, jak si granátový třpyt užít. Sebejednodušší blejzr proměníte stylovou broží, jež vám dá šanci zazářit.

ZG0051770_B

 

Pokud vám granátové šperky zaujaly stejně jako nás, zamiřte do našeho e-shopu Bohemia-garnet-jewellery.cz, kde si jistě přijdete na své. Neustále rozšiřujeme náš sortiment a snažíme se nabízet jen ty nejlepší granátové šperky.  Sledujte nás také na Facebooku, kde naleznete spoustu informací a novinek.

Neváhejte nám v diskuzi pod článkem sdělit, který typ šperků je ten váš. Preferujete raději prstýnky, náramky, náušnice nebo náhrdelníky a proč? Budeme se těšit na Váš názor a přejeme všem pohodový květen se třpytem granátových šperků.

 

Komentáře