Nechejte se inspirovat recenzemi zákaznic!

Máte velkou chuť udělat si radost novým šperkem, ale netušíte, který bude tím pravým přímo pro vás? V dnešním článku jsme se rozhodli zveřejnit názory vás, tedy našich zákazníků. Pojďte se na ně mrknout spolu s námi.

Když propadnete granátům jako já!

Zlatý granátový náramek - 470, (Au585)

„Před lety bych si nikdy dražší šperk v hodnotě několika tisíc nepořídila a dnes jich vlastním hned několik. Prostě jsem se do jejich stálé krásy, která mě vydrží zdobit při skvělé péči klidně celý život zamilovala a ve své šperkovnici už proto tedy mám úctyhodnou sbírku. Před nedávnem jsem si objednala tento granátový náramek ze žlutého zlata a musím říct, že jsem si po delším rozhodování, který nakonec vyhraje, nemohla vybrat lépe. Na první pohled vás zaujme nevšedním tvarem, jež zápěstí rozhodně sluší. A když vám na precizně zasazené granáty posvítí sluníčko, rázem se dokonale rozzáří. Od svého okolí slýchávám pochvalné komplimenty a musím sama říct, že tento granátový šperk patří k těm, které nosím úplně ze všech nejčastěji. Vlastně ho téměř z ruky nesundávám. S manželem jsme strávili dva týdny v Arabských Emirátech a opálené pokožce sluší snad ještě dvakrát tolik. Takže pokud milujete granáty ve zlatě a mlsně koukáte po náramcích, mohu tento nevšedně tvarovaný rozhodně doporučit,“ líčí svůj názor Tamara (39).

Obrázek (11634)

Tip pro vás: V případě, že holdujete spíše stříbru a žluté zlato byste neměli s čím kombinovat, máme pro vás tento granátový náramek také ve stříbře, který je upraven povrchovou vrstvou rhodia.

Ten nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostala!

Obrázek (12806)

„K mým padesátinám jsem od dcery dostala nádherný granátový náhrdelník, který je opravdu luxusní po všech směrech. Na krku sedí nádherně, krásně zvýrazní šíji a stáhne pozornost k dekoltu. Na svatbu svého syna jsem vsadila na rudé šaty, které jsem doplnila právě tímto granátovým náhrdelníkem a přísahám, že už mi tak dlouho nestouplo sebevědomí jako tehdy, když jsem se podívala do zrcadla a byla spokojena s tím, co jsem viděla v odraze. Ze začátku jsem se obávala, jak budu s takovým šperkem na stará kolena vypadat, ale musím říct, že dcera s výběrem šperku rozhodně nešlápla vedle. Spíše naopak.  Sama bych si nikdy takový šperk nekoupila. Dokonce jsem si  vyhlídla na Vánoce nádherné granátové náušnice. Člověk si musí v dnešním světě prostě dělat radost, proto si dělám zálusk na tyto granátové náušnice , které budu nosit na běžné nošení,“ vysvětluje Majka (51). – A nám nezbývá, než souhlasit.Obrázek (8771)

Mechově zelená v obležení třpytivých zirkonů, které se třpytí jako kapky rosy –  Přesně takové jsou stříbrné náušnice zdobené zirkony a centrálním vltavínem.

„Takový popisek jsem si prostě nemohla nechat ujít a nejlepším na tom všem je, že takto moje náušnice opravdu vypadají. Když jsem je po rozbalení spatřila, nemohla jsem uvěřit, že stály jenom pár tisíc, na základě jejich zpracování bych jim totiž hádala mnohem vyšší pořizovací cenu, což je super. Vždycky jsem nosila levnou bižuterii a libovala jsem si v tom, jak ušetřím, že se umím levně ozdobit, ale opak byl pravdou. I sebelepší bižuterie zacházela a měnila barvu a já ji musela nahradit novou. Z tohoto hlediska kvalitní šperky hodnotím na jedničku. Vydrží vám totiž napořád a zůstanou stejně krásné. Pokud o vltavínech uvažujete, rozhodně do nich jděte, budou vám slušet. Jejich omamná zeleň navíc bude zraky druhých přitahovat jako magnet,“ popisuje Linda (28), které bižuterie již nic neříká a raději upřednostňuje kvalitní šperky s dlouhou životností.

Tip pro vás: Nádherně vypadá také kombinace rudých granátů se smaragdově zelenými vltavíny. Přesně tyto varianty nabízíme jak na náušnicích, tak také formou zdobných náhrdelníků, které využijete pro slavnostní účely jako je návštěva divadla, svatba, oslava výročí či večeře ve vyhlášené restauraci.

Módní stylistka radí: Neváhejte se obléct do šatů v tónu vínové, nebo lahvově zelené. A když je prokombinujete se šperky se třpytem granátů a vltavínů spadne všem přítomným brada až na zem.

Obrázek (8256)

Něco pro malé princezny

„Vnučce jsem na e-shopu Pěkné-šperky.cz pořídila nádherné dětské stříbrné náušnice zdobené zirkony. Prvně jsem se potýkala s nedůvěrou vybírat šperky přes internet, nakonec jsem se ale rozhodla správně. A i dceři se líbí. Jsou báječné a ještě jednou děkuji,“ píše nám Lada.

Tip pro vás: Jistě vás potěší pestrý výběr, máte totiž rozhodně z čeho vybírat.

Na www.pekne-sperky.cz nakoupíte opravdu pěkné šperky pro celou rodinu. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

 

 

Komentáře