Hit letošního léta: Ozdobte se barvami a nekončícím třpytem!

Náramek Oliver Weber Sparkle Alcantara - 32132BU (blue)

Stále pokoukáváte po špercích, co se v horkých paprscích budou vyjímat na vaší sluncem políbené pokožce? Máme pro vás inspiraci! Ozdobte vaše zápěstí trendy náramkem z příjemného materiálu Alkantery, která komfort během nošení násobí a nemluvě o tom, že rozhodně sluší, zvlášť když je poseta třytivými krystaly zvučného jméno Swarovski. Zamilujte se do barev, třpytu a pohodlí při nošení, vaše letní outfity budou rázem úchvatnější. Navíc, kdy jindy se tyto náramky nosí samy a nejlíp, než právě teď, kdy oblékáme barvou hýřící šaty, odvážné topy, stylové overaly a džínové kraťásky.

 

Náramek Oliver Double Cut Alcantara - 32131FU (fuchsia)

Co na barevné náramky značky Oliver Weber říkají naše zákaznice! Náramek Oliver Double Cut Alcantara - 32131CH (beige gol. shadow)

„Prvně jsme se obávala toho, že ve svém věku je už dávno nemám právo nosit, ale opak byl pravdou. V e-shopu Pěkné šperky mi je doporučily pro jejich neotřelý design, pohodlí při nošení v letních dnech a také proto, že se nádherně kombinují s letním šatníkem. Jsem maminkou dvou dětí a musím přiznat, že kamarádky si je po té musely objednat také. Já jsem propadla růžové, ale chystám si objednat i ten v koňakové a šedé, protože já bych náramek nejraději nesundávala. Jenže je pravdou, že jiskřivě růžový se nehodí ke všemu,“ svěřuje se Martina.
 
Dlouho jsem tápala, co mám koupit své náctileté dceři za šperk, který bude nosit ráda a navíc bude pasovat k jejímu mladistvému věku, rozhodně jsem nechtěla nic usedlého, ale naopak, co hýří barvami a hravostí. A přesně podle těchto atributů jsem se rozhodla pro náramek Oliver Double Cut Alcantara v odstínu oceánově modré. Adéla je blondýnka a nádherně ji ladí k pomněnkovým zrakům. Pro svoji druhou dceru, brunetku, mám v plánu pořídit ten fuchsiový a já mám na ruce ten v černém provedení,“ uzavírá Markéta.

 

Proč si náramky Oliver Double Cut Alcantera zamiluje? Máme pro vás pět výstižných důvodů

  • Nádherně omladí a prozáří vaše já, vtisknou mu punc hravosti, co sluší.
  • Alcantera je na dotek vysoce příjemný materiál, co vaši pokožku pohladí.
  • Kamínky Swarovski se nádherně lesknou a když s nimi vyjdete na slunce, získáte si všechnu pozornost vašeho okolí výhradně pro sebe.
  • Můžete si vybrat z nádherných odstínů, co nejen k létu rozhodně patří.
  • Šedou, modrou, černou, nebo béžovou bez potíží unosíte během celého roku i s outfitem do kanceláře.
  • Oliver Weber skutečně ví, jak navrhnout šperk tak, aby budil pozornost, slušel a zároveň nezapomněl být i nadále vkusným doplňkem.Vyzvednout rozhodně musíme i bezpečné a rychlé zapínání. Tak tedy jen tak dál, protože značkou OW je opravdu báječná!

 

 

Náramek Oliver Double Cut Alcantara - 32131BU (blue)Náramek Oliver Double Cut Alcantara - 32131GR (grey crystal)

Pokud ujíždíte spíše na střídmé eleganci, tak náramek Oliver Weber Sparkle Alcantara si vás podmaní svým zpracováním a nespočtem barev. Určitě ho nikdo jen tak nepřehlédne a přitom se jedná o decentní, líbivý a rozhodně fenomenální módní doplňek. V případě, že zbožňujete třpyt a lesk Swarovski krystalů, tak značka Oliver Weber je pro vás tou pravou ve všech směrech.

Komentáře