Hravé, milé a líbivé: Přesně takové jsou šperky Cutie pro malé princezny

Zavítal k vám do rodiny čáp, nebo vrána a vy jste se tak stali tetou, strýčkem, babičkou, nebo dědečkem? Nenechejte tuto změnu bez povšimnutí a podarujte vaší neteři, nebo vnučce dárek, který není jen tak ledajaký. Ano, mohli byste klidně dát něco, co daruje každý bez rozmyšlení – plyšovou hračku, nebo milé dupačky. Ale s nádhernými dětskými náušničkami značky Cutie prokážete malé princezně dokonalou službu a v pozdějším věku samozřejmě i radost. Vždyť každá holčička se ráda zdobí.

Dětské náušnice Cutie - C1537 (pink, bílé zlato)

Pokud vás zastihla tato radostná zpráva, rozhodně gratulujeme, přejeme jen to nejlepší a plnou nůši štěstí, protože jakmile má člověk štěstí má všechno a to ostatní pak přijde s tím ruku v ruce. Vydejte se na návštěvu s třpytivým dárkem iniciály Cutie darovat elegantní a jemné náušnice, co mají v popisu práce jediné – líbit se, slušet a pohodlně se nosit.

Cutie Jewellery je výrobcem, jež se primárně zaměřuje na dětské luxusní šperky. U kterých hraje hlavní slovo především 14 – karátové zlato v odstínu žluté, nebo bílé,  nadčasově elegantní a slušivý design, který je součástí všech šperků vystupující pod značkou Cutie Jewellery. Jsou vaším přáním bezpečné, originální a luxusní dětské náušnice? Pak je Cutie odpovědí na vaše potřeby.

Je opravdu potřebné vybírat pro malou holčičku dětské náušnice?

Dětská ouška jsou mnohem menší, než ty dospělé ženy. A z tohoto důvodu je potřeba, aby uzávěr náušničky odpovídal velikosti ouška nositelky. Jedině tak bude nošení pohodlné a bezpečné.

Jaký materiál se u dětských náušnic doporučuje volit?

První (dětské) náušnice by měly být vyrobeny z kvalitních materiálů a tím je zlato. Nemá cenu riskovat pořízení dětských náušnic v provedení ve stříbře či jiných, a to z důvodu odstartování alergie, nebo bolestivého zánětu. Se zlatem, ať už bílým, nebo žlutým, tyto reakce nehrozí. Navíc mnohé z nich jsou ozdobeny za přítomnosti třpytivého krystalu, nebo perličky. Oba tyto prvky dokonale vyzdvihují krásu na druhou a povyšují ji na úplně jiný level.

Z čeho můžeme vybírat?

Jak jsme zmínili výše –  ze zlata spolu se třpytem formou krystalů, zirkonů a jiného zdobení. Nemluvě také o tom, že značka Cutie zná principy dětských šperků natolik dokonale, že k nim samozřejmě přihlédla, co se týká tvaru a celkového designu. Z našeho portfolia tak můžete vybírat z libovolných tvarů jako je květina, motýlek, srdíčko, kroužek, perlička, kapka, půlkulička, nebo motiv něžných slůňat.

Představíme vám třpytivý sortiment dětských šperků a my vám již předem garantujeme, že zakusíte nejedno dilema, protože nebude vědět, které z daných modelů si vybrat. A přesně podle tohoto nerozhodného atributu se pozná, že nabídka splňuje všechny požadavky náročného klienta preferující kvalitu, stálost a svěží, elegantní design.

Dětské celozlaté náušnice Cutie Květina - C1736 (pink, bílé zlato)

Cutie dětské náušnice – Něha, kam se podíváš aneb bílé zlato na vlnách květeny s růžovým krystalem

 

Milé, decentní a elegantní náušnice s motivem květu, kterému vládne růžový třpyt v náruči bílého zlata, vypadají opravdu působivě a lehce, ale přitom jsou luxusní a bezpečné, což je právě pro naše nejmenší důležitý aspekt. Vzhledem k důmyslnému zapínání se nemusíte obávat, že by se náušnice samovolně otevřely a tím spadly z ouška malé nositelky. Růžový třpyt bude slušet nejenom blondýnce, brunetce, ale dokonce i rusovlásce.

 

Dětské zlaté náušnice Cutie Půlkulička - C2150 (bílá, bílé zlato)

Cutie dětské náušnice: Půlkulička plná zirkonů ala dokonalý třpytivý komfort

Díky dětskému patentu se nemusíte obávat, že by došlo ke ztracení náušniček, zvláště u dětských šperků je nutné, brát na tento aspekt zřetel. Bezpečnost vašich nejmenší je pro nás v oblasti šperků důležitá a zároveň i samozřejmá. Tento model patří k nejprodávanějším ze své kategorie a není se opravdu čemu divit. Na vině je totiž naprosto unikátní design a všestranná propracovanost hraničící s dokonalostí. Tento styl nabízíme také ve žlutém zlatě. Je tedy jenom na vás, která barevná podoba zlata si najde cestu k vašemu vkusu a dotkne se vašeho srdce. Cutie představuje v oboru dětských šperků rozhodně volbu číslo jedna.

 

Dětské zlaté náušnice Cutie - C2235 (bílé, bílé zlato)

 

Cutie dětské náušnice: Novinka na vlně motýlích křídel, za nás opravdu vydařená!

Rozhodně musíme vyzvednout neokoukaný tvar těchto zlatých náušnic, který se opravdu jen tak někde nevidí, což dělá z tohoto modelu fenomenální originál, a to ve všech směrech. Kladně také hodnotíme vyplnění těla motýlka třpytivými, průzračnými zirkony, které spolu s bílým zlatem vytvářejí dokonalou souhru, jež opravdu sluší. Motýlky opět nabízíme i ve žlutém zlatě.

 

Dětské zlaté náušnice Cutie Slon - C1955 (bílá, bílé zlato)

Jsou tak milé jako vaše holčička: Cutie dětské náušnice na vlně slůňátek!

V případě, že rádi sáhnete po nevšedním designu, tyto náušnice pro vaši princeznu s motivem sympatických sloníků, vám ukradnou duši. Proč? Od ostatních je odlišuje právě originální design, jež se malým parádnicím bude rozhodně zamlouvat. Pokud vás klasické motivy srdíček, hvězdiček a kuliček nudí, a vy chcete něco nevšedního, nemůžete si vybrat lépe. Párek slonů máme i ve žlutém zlatě, u nás si zkrátka vybere každý.

Rozhodně neváhejte omrknout i horké novinky, které si vyloženě říkají o vaši pozornost. V nové kolekci najdete stříbrné kousky s prvotřídně propracovaným designem a oblíbenými kubickými zirkony. A jak bychom několika slovy nejlépe vystihli tyto novinky? Jemnost, elegance a hravá střízlivost.

 

Komentáře