Jaro a šperky: Jaké jsou trendy a co letí?

11533

Po dlouhé zimě jsme se zase konečně dočkali jara, slunce nás bude mnohem intenzivnějši oblažovat svou přítomností, ptačí zpěv nám bude zpříjemňovat ranní vstávání a celkově se budeme cítit báječně. S příchodem jara ale přichází i nutnost změnit šatník, hupsnout do pohodlných balerínek, vklouznout do saka a vsadit na barevné, nápadité a třpytivé šperky. Poradíme vám, čemu byste se rozhodně neměli vyhnout a na co se zaměřit. Jarní trendy totiž pronikají na scénu v podobě šperků, a tedy i do vaší šperkovnice.Přívěsek Oliver Weber Starfish 2 small - 11137 (gold crystal)

Berušky, zvířena a jemná flóra: Příroda všude, kam se podíváte

Nudné korále uschovejte do útrob vašeho šuplíku a rozhodněte se pro šperky, které s sebou přinášejí závan inspirace a propůjčí vám svěží vzhled se vším všudy. Přesně výše uvedené atributy dokonale vystihují něžné berušky, které se drží na vlně zájmu už několik sezón. Oliver Weber opravdu válí a tyto něžné šperky se třpytem kamínků Swarovski proto představují trefu do černého. Pojistěte si štěstí a mějte sebou tyto líbivé berušky neustále při sobě. Nezáleží na tom, zda je vám sedmnáct, dvacet, nebo třicet, věřte, že nejen vám, ale i vašemu okolí naprosto učarují.

Náhrdelník Oliver Weber Theater - 11533 (rose gold)Set Oliver Weber Ladybug miniPrsten Oliver Weber Mystery - 2445 (violet) velikost "S"
„Lady Bug šperky od Olivera Webera má dnes už každá žena v naší rodině. Včera jsem je dokonce darovala svoji tchyni a byla z nich nadšená.“ Leona, 33 let

Co velí módní diktát?

Náramek Oliver Weber Opera - 32139 (crystal)Náramek Tiger - 2847 (gold/light col. topaz)Stříbrný prsten Cute Doggy - S2013

Na jaře všechno kvete, voní a celkově příroda ožívá. Pokud vás zaujala speciální kolekce Olivera Webera, kde se všechno točí okolo zvířat, neváhejte se jí ozdobit. Protože budete za hvězdu. Fenomenální stálicí je panda, nebo drak, kdežto horkou novinkou je pes. Srdce zákaznic si ale dobyla i sova, páv, nebo kůň.
Nevyhýbejte se ani květinám, a to nejen co se týká módy, ale i šperků a bižuterie. Nic totiž nezněžní váš outfit jako květinový náhrdelník, náušnice, prsten, nebo náramek. Flóra na špercích je hitem už několik sezón, proto vsaďte právě na ni. Nic vás nerozzáří víc.

K jaru patří brože

Přívěs / Brož Oliver Weber Bridge - 11541 (crystal)

Právě teď dáváme sbohem kabátům a do našeho šatníku proudí lehounká móda. Využijte toho a připněte si na kabátek hravou brož. Brož od Olivera Webera posetá kamínky Swarovski promění váš outfit a vtiskne mu nádech originality. Brož prostě sluší ženám bez ohledu na věk. Tip: Skvělá je letošní novinka 2 v 1. Kdy se můžete rozhodnout pro brož, nebo přívěsek.
Užijte si hravé jaro se šperky značky Oliver Weber. Budete nepřehlédnutelná!

Fenomenální je i nová kolekce Olivera Webera Jaro/Léto 2015, kde natrefíte na inspiraci Limou, Las Vegas, Prahou a Monte Carlem. Více informací si můžete přečít v následujícím článku, nebo si ji přimo prohlédnout tady. Aktuální katalog je zde.

Komentáře