Kabelky značky Oliver Weber, které si na podzim zamilujete! Tady jsou a věřte, že se vám budou líbit!

Je to tady. Prázdniny jsou u konce, školákům zase nastávají povinnosti a brzy na to tady máme podzim. Pokud toto propršené období, zrovna dvakrát nemusíte, neváhejte si ho prozářit třeba novou kabelkou. Přinášíme vám tipy na opravdu vydařené kousky, které prostě nedáte z ruky. Ať tak návykové totiž kabelky Oliver Weber jsou.

„Musím říct, že se slovy výše naprosto souhlasím a vlastně bych se pod ně podepsala. Prvně jsem nechtěla věřit, že kabelky od Olivera Webera budou tím, které si naprosto zamiluji, ale nakonec se tak stalo a z této první zkušenosti se vyklubala závislost. Můžu vám potvrdit, že se libí nejenom mně, ale také mému okolí. Prostě není den, ve který by mi ji někdo nepochválil. Dokonce se mi stalo, že mě na zastávce metra zastavila moc milá paní a ptala se, kde jsem tak nádhernou kabelku koupila. Samozřejmě jsem byla potěšena vřelým zájmem a značku Oliver Weber ji doporučila s čistým svědomím a vědomím toho, že bude opravdu nadšená a stane se další spokojenou zákaznicí,“ tvrdí Jarmila (40).

„Kabelky značky Oliver Weber mám moc ráda, vlastně už ani jiné nekupuji a udělám si tak velkou objednávku spolu se šperky. Nedám dopustit také na zdařilé a velmi kvalitní peněženky. Co se týká volby peněženky, stávám se opravdu velmi náročným zákazníkem, který se nespokojí jen tak s něčím. Vlastně požaduji nejenom líbivý design, bezchybné provedené a praktičnost, ale také fakt, že ji nechci měnit každý rok kvůli nekvalitnímu materiálu. A hned z těchto důvodu jsem prostě  vsadila na Olivera Webera. Už se ani jinde nedívám a když potřebuji novou – jistí to právě tato značka,“ popisuje své zkušenosti Laďka (33).  A nás její slova opravdu těší. Děkujeme za ně.

Elegantní kousek, co to řekne za vás: Vy prostě máte styl!

Obrázek (13496)

Její vzhled nadchne ženy, jež milují eleganci a navíc sledují žhavé trendy.  My rozhodně hodnotíme na jedničku zdařilý přívěsek, co je ozdoben vámi milovanými Swarovski krystaly, které rozhodně přitáhnou pozornost. S touto kabelkou vedle rozhodně nešlápnete, spíše naopak. Budete sbírat komplimenty jako houby po dešti. Oliver Weber Modus Shopper  je skvělým společníkem pro vaše nákupy. Na výběr máte také ze třech barevných variant.

Oliver Weber Cross Large: Klidně i růžová může být!

Dámská kabelka Oliver Weber Cross Large - 71059 (kůže vintage)

Už dávno vám není bezstarostných náct a tak si myslíte, že růžovou kabelku prostě nosit nemůžete, protože na to nemáte věk? Ale kdepak! Právě naopak. Jemně růžová kabelka Cross Large prozáří váš outfit, umaže vám roky a navíc budete působit žensky, něžně a roamanticky. No řekněte, není úžasná? My jsme se do ní zcela zamilovali. Stýskáte si za tím, že ji nenabízíme také v jiné barvě, protože růžové nehodlujete? Potěšíme vás, zkuste třeba neutrální a zemitou béžovou.

Vhodná nejenom na byznys

Obrázek (8035)

Máte před sebou pohovor, nebo potřebujete sladit outfit na firemní jednání? Dámská kabelka Line Large znásobí vaše šance, protože díky ní budete působit sečtěle, na úrovni a především za každých okolností seriózně. Seberte ostatním vítr z plachet a zazařte s kabelkou Line Large. Uvidíte, že sklidíte plusové body. Nádherná je také v černé kůži.

Komentáře