Moc zlata: Sluší i uzdravuje

Investiční klenoty

Nedáte dopustit na dokonalé zlaté šperky, které se třpytí a tím nejlepším způsobem zdobí váš dekolt, zápěstí, obličej nebo ruce? Přikyvujete na souhlas a jste nadšením bez sebe, že svoji zlatou mánii můžete před bedlivým mužským zrakem omluvit tím, že to vlastně děláte pro své zdraví? Pojďte společně s námi nahlédnout pod pokličku toho, jak vlastně tento zlatý kov působí na lidský organismus.

Věčné mládí aneb elixír života

Zlato je už od pradávna považováno za dokonalého spojence v boji proti vráskám. Jeho přítomnost oddaluje proces stárnutí a naopak usnadňuje látkovou přeměnu v lidském těle. Tip: Ozdobte granátovým šperkem ve zlatě váš dekolt a udělejte to nejlepší pro vaši krásu. Vaše přednosti vyniknou a nepříjemné projevy stárnutí se dají na ústup. Aspoň tak to vidí zasvěcení!

Zvyšte si sebevědomí

Nic neposílí naši důvěru v sebe samou, než šperk. Věděly to už ženy jako císařovna Sissi nebo krásou oplývající Kleopatra.  Zlaté šperky prostě ženám nejen sluší, ale především jim prospívají.

Stop depresím

Zlato pomáhá údajně zneškodnit smutné myšlenky, tiší deprese a pomáhá s jejich léčbou. Další skvělou zprávou je fakt, že léčivá moc drahokamů a jiných se násobí, když je daný třpytivý kousek zasazen právě do zlata. Neváhejte si vyhledat informace o tom, v čem všem je vám šperk nápomocen a co přesně léčí.

Neváhejte si najít ten svůj drahokam i s jeho léčivou silou

Granát: Tento rudý minerál hravě rozproudí váš milostný život, nastartuje vaše libido a umožní vám se dobře rozhodnout v tíživé situaci, kdy nevíte kudy kam. Je to právě jeho barva, která rozhoduje o tom, co přesně daný druh léčí.

Vltavín: Už od pradávna byla příznivá moc kamenů využívaná v léčitelství. Lidé věřili v jejich silnou magii, a proto se jimi šlechta neváhala obklopovat prostřednictvím šperků a klenotů. Vltavín aktivuje mystično a celkově přispívá ke všemu, co je dobré a optimistické. Vltavín vám pomůže splnit si sny, tajné přání a touhy. Navíc zelená uklidňuje mysl a působí obzvláště přátelsky.

Sladkovodní perla působí na emoce a mezilidské vztahy. Pravé perly se však doporučují nosit jen na výjimečné příležitosti, jejich časté nošení může tělo zahltit silnou aurou, která může mít neblahý vliv na organismus.  V případě, že perly zbožňujete a věříte v jejich moc, neváhejte si pořídit šperk s perlou syntetickou. Poslední dobou jsou však vysoce oblíbené tahitské perly pro svoji specifickou barvu a exotický vzhled.

Jen zlato, prosím!

Podle znalých by se zlato nemělo nosit společně se stříbrem, protože tato energie by nás mohla zbytečně vysilovat. V případě, že chcete změnu, vsaďte na zlato bílé nebo růžové.

Zamilujte se do šperků v naší nabídce, kterou s pečlivostí rozšiřujeme právě pro vás. Neváhejte nám dám vědět, jaké šperky u vás hrají prim? Preferujete granátové náušnice, přívěsek s vltavínem nebo perlový náhrdelník? Váš názor nás zajímá.

 

 

Komentáře